Arh+püzitif kana ihtiyaç varır çok acil antalya merkezde yaşayan arkadaşlar çok acil kana ihtiyaç var?....

Arh+püzitif kana ihtiyaç varır çok acil antalya merkezde yaşayan arkadaşlar çok acil kana ihtiyaç var?...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Müdür benim A+ ama ben İstanbul'dayım. Keşke orada olsaydım da yardım edebilseydim. Kusura bakma. Ama kolay bulunan bir kan türü.

0|0
    0|0
    • saol kardeşim dün bulduk yardımcı oldugun için teşekür ederim

• Ne demek kardeşim. İnsan hayatı söz konusu olursa ve İstanbul'da olursan her türlü yardıma koşarım.

• saol kardeşim aynı durum benim içimde geçerli antalyada olursa bir durum her türlü yardıma koşarım.

Kızlar Ne Diyor 2

• A Rh pozitif kolay bulunan kan grubu mutlaka çevrenizde vardır.En başta onlara sorun olmadı tv de falan altyazı geçsinler ya da radyolar da anons etsinler.

0|0
    0|0
    • dün bulduk çok şükür yardımcı oldugunuz için teşekür ederim.

• hangı hastane arkadasları yonlendırım hemen...

0|0
    0|0
    • saol kardeşim dün bulduk çok şükür düşünceli davranıgın için teşekür ederim ALLAH razı olsun kardeşim

• rıca ederım cok gecmıs oldun

Erkekler Ne Diyor 5

• kardeşim bir görevliye rica et yoldan geçenlere sorun a pozitif çok yaygın bir grup muhakkak bulursunuz allah acil şifalar versin

0|0
    0|0
  • arkadaşım radyo yok muarayıp anons ettirsenize birçok insan dinler

0|0
    0|0
  • kardeşim televizyon sekreterlerini arasanız ? umarım bulursunuz 5 yıldız verdim

0|0
    0|0
  • Allah yardimcisi olsun ama ben veremem

0|0
    0|0
    • kardeşim tanıdıgın kişilerde felan varsa sorabilirmisin çok acil lazım

• Allah yardımcınız olsun kardeş tanıdığım yok antalyada malesef.. Allah hastanıza şifa versin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...