Terazi kadını ile terazi erkeği uyumlu mu

konuştuğum kişi terazi bende ama hep tartışıyoruz herşeye kızıyor defalarca yemin ediyor senle konuşmayacağım diyor ama sonra arıyor önceden küfür ediyordu sonra etmedi ben çok tepki gösterdim gülünce telefonu bazen suratıma kapatıyor sonra özür diliyor çoğu zaman gurur yapıyor gel dediğim halde gelmiyor biz birbirimizi yüz yüze daha görmedik ama resimlerimizi gördük bana diyor benim hemen gelebilmem için bana ilgili olduğunu hissettir sizce ne olursa olsun gelmeli mi yoksa benim gerçeken sevdiğimi kanıtlamam mı lazım

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• İkinizde özgür ve flörtçüsünüz. İlişki anlamında aslında çok ortak şeyiniz olur ama öncelikle şunu bilmen gerekir ki sizler sosyal hayattan insanlardan vazgeçemezsiniz. Bu sebeple sıkıntı olacaktır. Kesinlikle ne sen ona ne de o sana yasak koyamaz.

0|0
    0|0
    • eve ama ben daha flörtçü bir yapıya sahibim o daha katı normalde katı olsun isterim ama telefonda sinir oluyorum

• Unutma venüs burçları (Boğa ve Terazi) güzelliği arar. Eğer iki taraftan biri güzel ya da yakışıklı ise diğer tarafın şansı pek yok gibi. Sadece güzellik değil para ve şöhret gibi şeylerde var. İki tarafta dengeli ise sıkıntı az olabilir ama dediğim gibi iki tarafta bağlanamaz

• Terazileri sevin <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bunun burçla alakası yok bence,benim gelebilmem için bana ilgi göster ne ya,insan gibi buluşsak olmuyor mu deseydin?sen onun gelmesi için niye uğraşasın ki?

0|0
    0|0
  • Pek değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...