Futbol fanatizminin nedeni nedir?

çevrenizde sizler de görüyorsunuzdur. bazı insanlar holiganlığın sınırlarını zorluyor. sizce bunun nedeni nedir?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Bazı kişiler, tuttuğu takımı kendi öz saygısı ve benliği ile bütünleştirir. Kendi zayıf benliklerini ve pozisyonlarını tuttuğu takımın başarısı ile kapatmaya çalışır. Takımı başarılı olunca özbenliğinin de yükseldiğini düşünür. Takımının her maçına giderek, her etkinliğine katılarak, tüm oyuncuların mevkilerini, özelliklerini, özel hayatını bilerek kendilerini takımdan bir parça gibi görür. Oyunu adeta kendileri oynuyormuş gibi hisseder. Bu aidiyetlik duygusu ile özbenlik saygınlığı, takımın başarısına göre azalıp, çoğalabilir. Takımı başarısız olunca kendini yalnız hisseder, özsaygısı zedelenir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• o kişinin içinde ki barbarı futbolda da uyandırmasıdır.. eminim ki o holiganlar normal hayatlarında da oraya buraya saldırıp zarar veren tiplerrdir..

Bende fanatiğim takımıma aşığım ama yenılgıde gidip orayı burayı atese vermem vurup kırmam yıkıp dökmem rakip takımın taraftarına saldırmam..

0|0
    0|0
  • Aşırısı bağnazlıktır tabiri caizse.

0|0
    0|0
  • Siyah beyaza gönül verdik napalim...

0|2
    2|0
  • Büyük bir aşk onlarınki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• gladyatörler-arena aynısı modern şekilde devam ediyor(insanlar bundan zevk alıyor!

stadyum-futbolcular!

0|0
    0|0
  • siyah beyaz filim gibi biraz..

0|0
    0|0
  • zararsız fanatızm kokan galatasaray taraftarıyım hıc bı taskınlık yapmadım sahsımca... ama cok famatıgımdır ısı tadında tuzunda bırakırım ki oyle olması lazım zaten.

0|0
    0|0
  • Hayvani iç güdü

Boşluktalar ondan böleler

Hiç sevmem agır konuscam bitiriyorum yorumu

0|0
    0|0
  • holiganlik ya da asiri tutku, baska bir olaya ya da kisiye olmayan tutkunun yerini doldurmak icindir bana gore. izleyip keyif almak ayri sey, hayatinin merkezi gibi gormek ayri sey .

0|0
    0|0
  • babadan arkdastan ogula boyle gecıyor ıste...yanlıs seyler...

0|0
    0|0
  • bence geri zekalılık başka bir şey değil

0|0
    0|0
  • Holiganlık'larını zamlara karşı da uygulasalar fena olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...