Sevmeyipde sadece cinsellik için sevgili olan erkek sevgili olduğunuz kız için ne düşünürsünüz

erkek sevmiyor kızla sadece cinsellik için beraber tabi burada kız sevildiğini sanıyor erkekler böyle yapsanız kız için ne düşünürsünüz daha iyisini bulduğunuzda bırakıp gidermisiniz kızı ( daha paralısını ,daha güzelini vs )

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi sadece seks için birlikteysek ona karşı bunu söylerim yani onu sevdiğimi sanmasını istemem amacım buysa bilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Onu yapan şerefsizin tekidir. Kimsenin kimseyi incitmeye hakkı yoktur sonuçta. Onun için gidilecek yerler mevcuttur. Sırf bir zevk için insan onuru ayaklar altına alınmamalıdır.

0|0
    0|0
  • O kiz icin herzaman kaşar derler ;)

Seks ihtiyacini karsilar ve yekmeyi koyar

Daha guzelini buldugu zamanda

Kusura bakma der s...tir olup gider

O serefsizlerrrr :(( ;)

0|0
    0|0
  • tee Allahım yaa yarattın birde takip et...

0|0
    0|0
  • Dürüst Olalım Mı ?

Zaten sadece seks için birlikte oluyorsa başka biriside girse hayatına onunla olmaya devam eder nasıl olsa bir engel değildir o.

0|0
    0|0
  • sevmiyo olsam bırakırım başkasına giderdim ya da ikisinide birden idare ederdim.ama öyle biri değilim :))

0|0
    0|0
  • sevmiyorsa sence ? cevap gayet açık evet bırakır

0|0
    0|0
  • tabikide bunu karşı tarafada söylemek gerekir ciddi olmadığını

0|0
    0|0
  • adiliktir başka birşey değil sence?

0|0
    0|0
  • kıza yazık olur..kız güel bir hayat dersi alır...yapanda yaptıgını elbette bir gün ceker

0|0
    0|0
  • seks düşünüyor ne düşüncek

0|0
    0|0
  • Sorun karmakarışık vallahi. Sadeleştirerek sorarsan yanıt yazarım.

0|0
    0|0
  • asla çıkarlarım için bir kızın duygularıyla oynamam.Zaten cinsellik iki kişinin birbirine olan delice aşkı sonucu doğar... İleri gitmemek kaydı ile. Eğer öyle olursa bir kız o zaman sktrsin gitsin!ben sker geçerim gerisini o düşünsün :D

0|0
    0|0
  • utanarak söylüyorum kızla sadece cinsel olarak yakınız diye birlikteydim tam olarak cinsellik olmadı ama ona yakın şeyler yapıyorduk daha iyisini buldum ve ayrıldım sonra bu kızdan da ayrıldım tekrar ona dönesim geliyor arada yani sonuçta ihtiyaç..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fuckbuddy deniliyo ona :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...