En ciddi ve önemli kozunuz nedir?

Bir amacınız var ve bu hedefe ulaşmak zor gibi görünüyor, bu Hoşlandığınız biri, iş icabı bir durum veya Hayatınızı etkileyecek bir fırsat olabilir. Hangi yönünüzü, Özellik veya yeteneğinizi son çare olarak kullanırsınız? Kimsenin karşı koyamayacağı bu son ve gizli Kozunuz nedir?

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• istediğim herşeye sahip oldum maddi yada manevi,uzun vadede bunları muhafaza edemedim belki ama onunda sebebi bendim,kendimle savaşımdam yeni çıktım şuan çok net bir hedefim yok ama olduğu gün yine istediğimi alırım,bende kozlarda bitmez sürprizlerde...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Soyleyemem bunu , anlami kalmaz sonra

0|1
    0|0
  • Duruma bagli gibi görünüyor bir ise girmek istiyorsam özgüvenime ve tecrübelerime güvenirim

birinden etkilendim nasil hirs yapicam tabi ki tecrübeler konusuyor o konuda :D

0|1
    0|0
  • hırsımı ve direncimi kullanırım. Bunuda hoşlandığım kişi dışındaki olaylarda kullanırım.

Eğer konu hoşlanma ise en güvendiğim kozum insanlığım.

0|1
    0|0
  • Adi ustunde koz soylenmez soylemem.

0|1
    0|0
  • Kıskançlığım, hırsım. Tanıyan bilir. bb :((

0|1
    0|0
  • yıktın beni resmen.bi kozum bile yokmuş benim yeni farkettim bunu :(

0|1
    0|0
    • Vardır mutlaka da Sen farkında değilsindir...!

• inatçıyım sanırım taktım mı takıyorum,olacak dediysem olacak.

• sevimliliğim

0|1
    0|0
  • torpilliyim..hemde evrenden...kitap gibi oldu ama doğru..

0|1
    0|0
  • Beynim en güçlü silahımdır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• iş ----özgüven

hoşlantı----tecrübe

0|1
    0|0
  • Beyni kurcalamayı sağlayan kilit ama garip cevaplar -- Özgüven ve Sempati ayrıca baktım yine olmuyo sonuna kadar hırs yaparım inat ederim istediğimi alana kadar...

0|1
    0|0
  • bütün as'lar bende,karşımdaki elden çakmadığı sürece çözerim.

0|1
    0|0
  • hirs azim

0|1
    0|0
  • Son kozum; oturup durumu etraflıca değerlendirip yeni bir plan yapmak olabilir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...