Biraz pişman biraz kırgın biraz buruk biraz Üzgün birazda yalnız hissediyorum :/ :/

En yakın arkdasmn kuzeniyle çıktım. Sevdim işte hepde çok sevdim. Oda beni sevdi tabiki karşılıkliydi duygularımiz. kuzeni duydu ve kavga ettik aramız bozuldu. Canımdan can gitti en yakın arkadaşım sirdasim dert ortağım ailemden daha yakın görürdum onu. Hep ağladım hep. Erkekler hep sevdigi kız için mi ağlar ? Asla. Ellerimi yukarı allahima açarak yalvararak dua ettim hep. Ama gelmiyor işte barissak nolur sanki off :( Rabbimden tek istegim onun geri gelmesi o benim en degerlim. Bana yardımcı olurmusunuz :/

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kuzenine ne? kardeşi değil sonuçta.

0|0
    0|0
    • Doğuluyuz :/

• doğulu olmanız sizlerin kötü olduğunuzu göstermez arkadaşım. herşeye de doğuluz diyip yanına :/ :( bu işaretleri koymayın. kuzenime veya kardeşime yan gözle bakma geleneği genelde batı da var. yoksa eğer doğuluyuz geri kafalıyız gibi bir saçma düşüncedeysen kesinlikle alakası yok doğulular akraba evliliği yapar hem.

• Kötü huyumuz var demiyorum ki. Sadece kafalar biraz sert hep kendi bildiklerini yapar bunuda ihanet olarak algiladi halbuki kalbimden temiz duygularımla sevdim ben. Iste bunu bizimkilere anlatmak biraz zor .s

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...