Ayrılığı anlatmak isterseniz nasıl anlatırsınız ??

Evet arkadaşlar ayrılanlar iyi bilir ayrılığı terkedilenler ..

Ayrılık Hikayesi

Tam göğsünüzün ortasında bir yeriniz acıyacak...

Evinizin sizi içine sığdıramayacak kadar dar olduğunu fark edeceksiniz...

Sokağa fırlayacaksınız...

Sokaklar da dar gelecek...

Tıpkı vücudunuzun yüreğinize dar geldiği gibi...

Ne denizin mavisi açacak içinizi, ne pırıl pırıl gökyüzü...

Kendinizi taşımayacak kadar çok büyüyecek, bir yandan da kaybolacak kadar küçüleceksiniz...

Birileri size bir şeyler anlatacak durmadan...

'Önemli olan sağlık.'

'Yaşamak güzel.'

'Boş ver, her şey unutulur.'

Siz hiçbirini duymayacaksınız...

Gözyaşlarınızdan etrafı göremez hale geleceksiniz.

O’ndan ölmesini isteyecek kadar nefret edecek, az sonra kollarında ölmek isteyecek kadar çok seveceksiniz...

Hep ondan bahsetmek isteyeceksiniz...

'Ölüme çare bulundu' ya da 'Yarın kıyamet kopacakmış' deseler başınızı kaldırıp 'Ne dedin?' diye sormayacaksınız...

Yalnız kalmak isteyeceksiniz...

Hem de kalabalıkların arasında kaybolmak... İkisi de yetmeyecek.

Geçmişinizi düşüneceksiniz... Neredeyse dakika dakika... Ama kötüleri atlayarak...

Onunla geçtiğiniz yerlerden geçmek isteyeceksiniz... Gittiğiniz yerlere gitmek...

Bu size hiç iyi gelmeyecek... Ama bile bile yapacaksınız.

Biri size içinizdeki acıyı söküp atabileceğini söylese, kaçacaksınız...

Aslında kurtulmak istediğiniz halde, o acıyı yaşamak için direneceksiniz.

Hayatınızın geri kalanını onu düşünerek geçirmek isteyeceksiniz...

Aksini iddia edenlerden nefret edeceksiniz...

Herkesi ona benzetip...

Kimseyi onun yerine koyamayacaksınız...

Hiçbir şey oyalamayacak sizi...

İlaçlara sığınacaksınız... Birkaç saat kafanızı bulandıran ama asla onu unutturmayan... Sadece bir müddet buzlu camın arkasından seyrettiren...

Bütün şarkılar sizin için yazılmış gibi gelecek... Boğazınız düğümlenecek,dinleyemeyeceksiniz...

Uyumak zor, uyanmak kolay olacak...

Sabahı iple çekeceksiniz... Bazen de 'Hiç güneş doğmasa' diyeceksiniz.

Ne geceler rahatlatacak sizi ne gündüzler...

Ölmeyi isteyip ölemeyeceksiniz...

Belki çivi çiviyi söker diye can havliyle önünüze çıkana sarılmak isteyeceksiniz... Nafile... Düşüncesi bile tahammül edilmez gelecek...

Rüyalar göreceksiniz, gerçek olmasını istediğiniz... Her sıçrayarak uyandığınızda onun adını söylediğinizi fark edeceksiniz...

Telefonun çalmasını bekleyeceksiniz... Aramayacağını bile bile... Her çaldığında yüreğiniz ağzınıza gelecek... Ağlamaklı konuşacaksınız arayanlarla...

Yüreğiniz burkulacak...

Canınız yanacak...

Bir daha sevmemeye yemin edeceksiniz.

Hayata dair hiçbir şey yapmak gelmeyecek içinizden...

Onun sesini bir kez daha duymak için yanıp tutuşacaksınız... Defalarca aradığı günlerin kıymetini bilmediğiniz için kendinizden nefret edeceksiniz...

Yaşadığınız şehri terk etmek isteyeceksiniz... Onunla bir gün bir yerde karşılaşma umudu... Bu umut sizi gitmekten alıkoyacak...

Gel gitler içinde yaşayacaksınız...

Buna yaşamak denirse...

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir veba busesiymis giderken bana biraktigin..kim bilir bende hangi yaralarını öptün bana ait sandığın ? Bu ayrilik ne iyilestirdi ne öldürdü... beni aglatti , seni guldurdu. Simdi benim ani diye sakladiklarim , senin coktan unuttuklarin .. bak , sabah olsa bile icim hala gece . Bilmiyorum bu aci kacinci . Senin olmadan sana solmak yok mu? Iste o cok aci..

Gozumdeki damlalar icimde kuduran nehirlerin zerrecikleridir.. Gidişin öğretti bana ; BAZI AŞKLAR AŞKA IHANETTIR .. ! Ben aglarim icten ve sessiz ; sen ,sana suskun sozlerimi gözlerimden iç. Her ayrilik her yarada ayni kanamazmis diyorum , derdimi dillendiriyorum ; anlayan dinlemiyor.. dinleyen anlamiyor. Yine agliyorum yine kaniyorum.. soranlara gözlerden akan kalbin kanı diyorum.

Keske hayatinin romanini yazarken beni kalem diye kullanmasaydin ! Kaderimiz elimizde değil alnimizdadir.. sen benim alin yazimdin , ama okumadin ..

söyle , okunmamis yazinin izi mi kalir ? Elbette yerimi başkaları alır.

sana duyduğum ask en sevdiğim yanılgıydı . Yine de verdiklerimi geri almam ben. Cunku senin karsilik bekleyerek verdiğin ask , benim sana armağanımdı..bunca susmandi beni bunca konuşturan. Susmakta yalan soylemekmis bazen. Zamanında bende sussaydim simdi bu kadar konusmak zorunda olmazdim.

seninki gunumuz aski yenisini bulunca gecer acisi . Korkmana gerek yok ! Benim o , sessiz telefonlarin en yanlış numarasi. Görmek istediğin kişi olamadım , istediğini görebilirsin artık. Söyle , kimin hatasıydın sen ; bedeli bana odetilen !

Yaralarima basmadan gidebilecek misin ?

Gitmekle icimdeki yangını sondurebilecek misin ?

Asktan yanmisa sönmek ne çare... aşık ne olduğunu düşünendir, ne olacağını değil be !

Ben , senin dogrundum sevgili .. otekiler gelip gecendi . Sen dogru olanı değil geçerli olanı sectin . Terk etmek kazanan olmaya yeter zannettin .

bana bir veba busesi bırakıp gittin ; bak şimdi yerini başkaları aldı.

Bu aşkın vebası sende , busesi bende kaldı.

Seçtiğin yolda sana mutluluklar diliyorum.. unutmak alismaktir .

Unutursun demiyorum ama alisacaksin biliyorum. .

0|1
    0|0
    • Kahraman tazeoğlu teşekkürler süper beğenerek okuduğum bir yazar .. teşekkürler ..

:)

• çok iyi yüce rabbim senin gibi kardeşimlerimi çoğaltsın inş. bencileride azaltsın amin ..

• inş. amin..

Kızlar Ne Diyor 2

• kesinlikle ayrılık sonrası kendimi boşlukta hisettim ama o boşluğu doldurcak birini aramadım sadec onu aradım o gelmeyincede hobilerimle uğraştım spor yap iyi görün pişman et :D bu kadarı bile ayrılığı unutmaya yeter benim için hemen ve çok bağlanan biri değilim

0|1
    0|0
    • iyiymiş.. keşke bende snin gibi olabilseydim çok şanslısın ...

• Anlıyorum şimdi bu adelet dünya herşeyi bir sınava benzetebiliriz nemi mesela yüce rabbim karşındakinin senin sevgine layık oup olmadığını anlamak için böle bir sınav yapar onun önüne başka seçenekler koyar ve sonra o seçeneğe gitiğinde o seçenek bir vakten sonra onu ırakır ve pişman olur sana döner ama sen afetmemelisin nedemi o başka birini bulsa yine seni bırakır dimi ..

• Ayrilinca kendimi kullanilmis gibi hissettim ve aşka sevgiye inanmiom artikk

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• terkedilmek de önemli değilde işte geri gelmeyeceğini bilerek sevmek beklemek... hergün onunla uyuyup onunla uyanmak...gelen mesaj ondan gelse die dua ederek açmak ama hayal kırıklıgına uygramak...

Dualara sarılmaktan başka bişey değilmiş ayrılık...özlemler zaten içimdeki yaranın acının körüklenmesinde ki en önemli rolmüydüki hergün sanki 1 dk önce yanındaymış gibi özlemek...

ayrıyken gelmeyecegini bildiğin halde özlemekmiydi beni bukadar körü körüne bağlayan onsuzluğa...

ne unuturum nede bu ayrılığa alışırım 4 ay oldu ayrılalı ama özlemim hasretimi ne aylara ne senelere nede bir ömüre sığdırırım sadece özlerim ve gelmese bile uzaktan severim...

0|1
    0|0
Yükleniyor...