Ya evlendigim insan beni aldatırsa ? ?

ben 19 yaşındayım arkadaşlar ve benimde başımdan çok kötü bir olay geçmişti daha yeni atlattım etkisini ilk gözümü açtıgım sevdigim insan evli çıktı hatta iki çocugu vardı ögreninc ölmüşten beter oldum daha 18 yaşındaydım evlilik hayallerı kurarken bunu ögrenmek çok kötü oldu ama neyseki ayrıldım kurtuldum çok zorda olsa ve içim hiç rahat degil vicdam azabı cekiyorum ve ilerde benim evlendigim insanda beni aldatırsa naparım diye düşünüyorum ben çok kısknaç ve sahiplenen biriyim düşünmesi bile beni o kdr kötü yaparken ya gerçek olursa naparım ? insan yaptgını bulur ben evli olan biriyle aylarca birlikte oldum ( evli oldugunu bilmiyodum ögrendim ayrılmaya çlıştım ilk zamanlar olmadı ve iki ay sonra kendimi kurtarabıldım ) ve o kadının yerine düşmekten çok korkuyorum çok pişmanım vıcdan azabı cekiyorum gerçekten yüzüm gülmüyor bile korkuyorum evlilige erkeklere karşı duvar ördüm igrenyorum benim gibi olanlar var mısizler naptınız sizce aynısı yaşayacakmıyım benidemi birgün birisi aldatacak canımı yakacak.of allahım çok kötü hissediyorum

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Ne şerefsiz adammış ya

0|0
    0|0
    • gerçekten çok serefsizdi pislik bdie utanmadan seni dini nikahla karım olarak almk istiyorum ikinci evimi acicam filan dedi yüzünü tükürdüm artık

• inş allah gönlüne göre biri verir

• İnşallah ya dindar biri olursa adam eder beni :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Senin hiçbir suçun yok. Öğrenmişsin ve gereğini yapmışsın. Böyle bir şey yaşadın diye senin de yaşayacağın anlamına gelmiyor. Bunlar halk hurafeleri. İçin de vicdanın da rahat olsun. Bir daha ki sefere daha iyi araştır karşındakini.

0|0
    0|0
    • ama ögrendikten iki ay sonra ayrılabildim çnkü çok seviyodum gözüm başkasını görmüyordu bilmiyorum çok kötü hissediyorum

• Orada hata yapmışsın bu bir gerçek. Ancak bu senin aynı şeyi yaşayacağın anlamına gelmez.

• 18 yasinda koca heriflerle takilma bisey olmaz parasi var diye arabasi var diye tav olmayin bisey olmaz yasiniza uygun insanlara gidin hic bisey olmaz 20 yasinda bir genc en fazla opmek dokunmak ister otesini isteyene hott desen kaybetcem diye geri adim atar buyuklere cok yanasmayin iyi sukr ette o kadarla kalmissin umarim tabi

0|0
    0|0
    • bir hata yaptım işte şeytana uydum lanet olsun

• sizin tek suçunuz sahiplenmişsiniz ve raştırmadan yanlış yola çıkmışsınız o şerefsizliği yapan kişi çekecektir günahını siz merak etmeyin yinede ALLAHa dua edin başınıza böyle bir şey gelmiyecektir merak etmeyin yeterki siz temiz bir kalple yaşayın.

0|0
    0|0
    • allah biliyor ben ögrenilten sonra allah rızası için ben son olayım kımseyle aldatma o sana iki çocuk vermiş sev onu çocuklarına yazık etme dedim yalvardım

• bu gibi adam olamayanlara taviz vermeyin birdaha yüzüne dahi bakmayın yaptığı suçu anlasın

• 18 yaşında 2 çocuk babası olacak yaşta bir adamla takılıyosan sen zaten vesikayı yemişsin aldatsalarda müsteak sana

0|0
    0|0
  • bu korkuyla yasayamazsın kı... güveneceksin

0|0
    0|0
  • korktuğun şeye bak. Hayatı yaşamaya bak. yaşına bak birde

0|0
    0|0
    • ama benim için evlilik çok önemli birşey ben aldatılmak kadar kötü bişey olamaz diye düşünüyorum

• bence kızma ama sen de biraz sorun var

• evet sorun var erkeklerin bir haycan oldugunu hepsinizn serefdsiz adı piiçç oldugunu aklımdan çıkarttım evet bnde çok sorun var

• bu kuruntulardan kurtulmadıgın sürece sen evlenemezssin bence canım

0|0
    0|0
    • sen olsan kurtulabilirmiydin çabucak

• inş öyle biri çıkar

• inşallah :) sende inaşllah bulursun

Kızlar Ne Diyor 3

• yaşadıkların çok kötü. fakat tek erkek öyle diye hepsi aldatacak değil.

0|0
    0|0
    • çevremdede bir çok öyle olay görüyorum duyuyorum aldatmayan erkek yok yargısı oluştu kafamda

• benim eşim öyle bişe yapsa ben o kızı yaşatamam o adamıda çocuklarımıda hayatta göstermem hayatı zindan ederim ikisinede ölümden beter ederim

0|0
    0|0
    • kızın ne suçu var kızda kandırılmışsa napsın bilerek yapmadım bilseydim yapmazdım

• sen anlamadınmı nasıl anlamadın insan bir araştırır hem kaç yaşında bu adam parası arabasına tav oldun böle şerefsilere pirim veriyosunuz ondan sonra ondan ona ondan ona zıplıyorlar şempanze gibi

• insan bir kere aşık olunca ne dese inanıyor ve ona canı pahasına güveniyor ki bnde aptallık insanlara guvenılmez dendigi halde ben hayır guvenmezsek olurmu dedim ve güvendim dogru suç benim

• Igren insan ya canim benim kiyamam sanapislik o uzulme

0|0
    0|0
    • teşekkürr ederm gerçekten igrenç insanlar

Yükleniyor...