Büyük bir kalabalığın içinde yürüyorum kadın ve erkekleri dikatli gözler ile süzüyorum

Büyük bir kalabalığın içinde yürüyorum kadın ve erkekleri dikatli gözler ile süzüyorum ve gözlemlerime göre kadınlar oldukça bakımlı enerjik hayat dolu cıvıl cıvılar erkekler ise daha çok yere bakan giyim rasgele yapılmış dertli derli sigara çekenler v.s gidiyor sizce bunun sebebi nedir ?

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• kadınlar dışına vurmuyor erkekler dışına vuruyor demekki olamaz mı ?

ayrıca ne insanlar var kadın erkek farketmez herşeyini dışarı vurmayan.

bu dediğin bakımsızlık başka şey değil. ya da bu dünyaya kendini kaptırmışlar insanlar.

1|0
    0|0
  • erkekleri mahvediyoruz dırdırımızdan bezmişler

0|0
    0|0
  • kadın kadın için için giyinir sözü geldi aklıma.

0|0
    0|0
  • trük kadını daha iyisini hakediyorr

0|0
    0|0
  • hepsi öyle degiller emin ol bazı kısımlar öyle onlarda senin söyledigin gibi dertli sıkıntılı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok değil, 60-70 sene öncesine kadar kadınlar köle muamelesi görüyordu. Hatta daha da önceki yıllarda bazı ülkelerde kız çocukları ve kadınlar katlediliyordu. Günümüzde halen Hindistan'ta kız çocukları canlı canlı gömülüyor... Cumhuriyet Dönemi'nden beri Atatürk'ün sayesinde kadın ve erkekler eşit haklara sahipler. Erkeklerin sokağın tozunu yutma oranları kadınlarınkinden fazla olduğu için, bazı şeylere biraz daha alışığız; bakımsızlığa, yıpranmaya...

0|0
    0|0
  • erkekleri erkenden tahtalı köye gönderme peşindeler :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...