Çekinmenin bir sonu vardır değil mi hele erkekse çekinen?

Arkadaşlar, okulda bir çocuk var sürekli tenefüslerde oldugum yere geliyor oturduğum bankın yanına oturuyor ona baktığımda bana bakmıyormuş gibi görüyorum ama yüzünde bir gariplik oluyor hep yakın duruyor arkadaşımla konuştuğumda oda yanındaki erkek arkadaşıyla yanıma geliyor sanırsam yanındaki arkiadaşıda bişeyler biliyor çünkü sürekli yakınımızdalar bazense tam zıttı oluyor alakasız bir yerde takılıyorlar ama bizi görünce çok farklı davranıyorlar yani bişeyler var mı ben mi haftalardır yanlış düşünüyorum ama bana baktığını hissettiğim zaman ona bakıyorum ama kafasını çevirmeden gözlerini başka yere çeviriyor anlam veremiyorum

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• lisede genelde olur bu yakın arkadaş bak seninki gen orda oturuyo gel yanlarına gidelim tarzı konuşma olur hoşlanan erkekte genelde utanır oraya gelince

1|0
    0|0
    • evet, bunu farkettim biraz misal yanındaki arkadaşı bizim yanımızda daha rahat duruyo böyle arada kafasını çevirip bakıyor ama benim dediğim çocuk ellerini birleştirmiş böyle duruyo ya da anca saçıyla oynuyor yanındaki geriye çekiliyor arada bilmiyorum sanki kasıtlı olarak o beni görebilsin diyemi yapıyor bilemiyorum

• öküzün trene baktığı gibi baksa daha mı iyi olurdu kızın gözüne bakınca utanan erkek pek kalmadı değerini bil :D

• hahahaha haklısın :D

Erkekler Ne Diyor 1

• hoslanıyor senden bu kesın.. sende ona karsı bısıler hıssedıyormusun pekı ._?

1|0
    0|0
    • bilemiyorum sürekli karşıma çıkması ama bazı zamanlar onunda planlı ve kasten çıktığını düşünmüyorum ama sürekli karşılaşmamız dikkatimi çekiyor onun yüzüne baktığımda yüzünde çok garip bir ifadeyle görüyorum bu biraz garip :)

• aynı durum bndede var

Kızlar Ne Diyor 1

• aynı durum bndede var acılmıyo utanıyoo

1|0
    0|0
    • Aynen ya ne tuhaf anlamıyorum hani bigün okadar çok şey oluyorki aklımda kalıyor ama diğer gün daha uzak duruyo ama insanın aklında soru işareti kalıyor hele bugün o birden yanımızdaki boş banka hızlıca arkadaşıyla oturması ve böyle çekimser havası gayet tuhaftı hatta zil çaldığı halde kalkmadık onlarda kalkmadı anlayamıyorum

• evet hatta sınıflarımız yan yana aynı bölüm :D

• heeeee :D

Yükleniyor...