Hala onu sevdiğimi biliyor bence...

Sevdiğimi söylemiştim ilk okul açılldığında oda beni sevmediğini söyeledi sonuç olarak sonra gitti bu olayı arkadaşlarına anlatı falan filan o günden sonra hep karşılaştık bazı zaman peşimden bile gelmişti beni sevdiğini düşünüyordum sonra gitti başka kızlarla gezdi dolaştı bizim sınıftaki tüm kişiler bu çocukla arkadaş oldu ben konuşmuyorum bir tek onla iki yabancı gibiyiz en azından böyle değilde arkadaş olmamızı isterdim ama o iyi biri değil.ve sonuç olarak 1 haftadır çok karşılaşmıyorduk bugün gene çok karşılaştık ve hepsinde bana baktı ben merdivenden çıkarken bildiğiniz kafasını kaldırıp bakıyor.Arkadaşlara diyorum benim hakkımda bişey dedi mi çünkü ben buna gizli gizli bakayım derken hepsi bir beni gördü bende içeri kaçmıştım oda yo falan diyor beni arkadaşlarına anlattığından beri bir kez bile benim hakkımda bişey demedi kimseye o günden sonra neden ve sürekli bakıyor ben ona bakayım o bana bakmasın madem sınıfa geldiğinde ben onun geldiğini bile görmemişken dibime gelmiş önümde duruyormuş ben o sıra sırayı karalıyordum heralde hiç görmedim herkes dedi geldi seni gördü öğretmenle konuştu gitti dediler ben ayakta uyuyorum sizce bişeyler hissediyomudur niye bu kadar bakıyo hadi eğlenmek için desek kimseye anlatmıyoda olayı unutmuş olabilir mi ama ben unutmadım

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• seni sevse başkalarıyla çıkmaz bişeyler yapsın diyim ancak bu yaptıkları seven birine yakışmıyor resmen saçmalık önemli olan güvenmek ki sen bu saatten sonra ona güvenmek istesen dahi zor resmen oynuyor ancak aptal rolünü.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sevıyor ıste senı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• unutmuş olamaz, senin unutamadığın zaten belli, aşık karı

1|0
    0|0
Yükleniyor...