Amatör takımda futbol oynayan biri ne kadar para alır ?

Amatör takımda futbol oynayan biri ne kadar para alır ?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• takımına göre değişir şeker.

1|0
    0|0
  • ben lise yıllarımda ve sonrasinda 1 sene kadar dikilitas sporda oynadım beşiktasa bağlı bir kluptu krampon falan veriyolardı forma bide yemek hanede yemek yiyebiliyoduk okadar para falan biraz yalandı ama keyif alıyoduk şimdi tupcu saolsun bizim top kosutrduğumuz yamur yağınca kapalı salon olarak kullandığımız yerlerde gokdelen ve benizn istasyonu alışveriş merkezi var

0|0
    0|0
  • şimdi o senın kalıtene gore değişir mesela bizim burada bı kaleci var baya gı meshur takım bal ligindeyken ılımızın takımında forma gıyıp kendını kanıtlamıştı ondan sonra takım dusunce baska ıddalı bı takıma gıttışu ansüper amatör ligde maç başı 200 alıyor ,ama ilmizn takımında bal liginde u19 takımından gelen bı oyuncu olması lazım maç başı 50 tl alıyordu ... birinin bir aylığı dığerinin bir haftalıgı :) zaten paralar cok fazla değişmez bazen kendini kanıtlamak için bedavaya bıle oynarsın :)

0|0
    0|0
  • Amatörde oynayan birine 300 lira verirlerse şükretsin para alamayanlar bile var

1|0
    0|0
    • Hadi ya o kadar mı o zaman niye oynuyorlar ki

• Amaç hobby ya da profesyonel bir takıma transfer olmak oda hem yetenek hemde şans gerektirir

• tamam teşekkürler

• Takıma göre değişir ama tanıdığım yıllık 15.000 civarı alıyodu yani aylık 1.500 civarı denebilir ;)

0|0
    0|0
  • Takımın mali durumu ve bulunduğu kategoriye göre değişir.Genellikle alamazlar ama onu söylemem gerek.

0|0
    0|0
  • maç kazanırlarsa 100-150 tl harçlık verirler kazanamazlarsa para alamaz

0|1
    0|0
  • takımına göre 3 5 alır

0|0
    0|0
  • amatörden biri sanamı asılıyor (:

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • amatör lig derken . Eğer bölgesel amatör ligse aylık 2000 tl falan rahat alıyoladır. Ama alt ligler 200-250 falan. Hatta hic almayanlar olur :D

0|0
    0|0
  • Soru karisik biraz amator ligde oynayan bir takim mi yoksa amator takimda mi

0|0
    0|0
  • Sana kaç lazim ablam :)

0|1
    0|0
  • messi 1 sende 20tirliyon alıyor adaletmi bu :D

0|0
    0|0
  • 1000 tl civarında alır

0|0
    0|0
  • takıma göre degişir büyük takımlarda birazii para alır bazılarında hiç almaz

0|0
    0|0
  • 1000 lira alır

0|0
    0|0
  • arkadaşım adanaspor a2 takımında aylık 10 milyar alıyor

0|0
    0|0
  • Neden merak ettin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Amatör lig ise Ortalama 1000 alır

mahallede oynuyorsa Para verip oynar

1|0
    0|0
    • amatör lig tamam canım sağol

• benim kuzenin amatör ligde oynuyo maç başı 1000 tl alıyo die biliyorum ben

1|0
    0|1
  • 1000 felan

1|0
    0|1
  • Para almaz, para oder. Adi ustunde amator, o klub parasi falan oyuncular oduyor.

0|0
    0|0
    • yok daha neler. futbol sektörü çok gelişti en kötü amatör takımlarda bile futbolculara ödeme yapılıyor

Yükleniyor...