Göbek yağını eritmek için neler yapabilirim ?

göbek yağını eritmek için neler yapabilirim ?

Yeşil çay içiyorum yürüyüş yapıyorum hafta 1 2 gün yarım saat koşu yapıyorum arada dans ediyorum bir de karın egzersizleri yapıyorum ama karın egzersizlerine cok agırlık vermiyorum 10 dk falan sadece. Daha cok mu yapsam işe yarar ? Bu yaptıklarım işe yarar mı ne kadar sürede etkisini görürüm ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• karnı eritmek için karın hareketleri bişeye yaramaz.Yağ üstte kalır altta karın kaslarını şişirirsin yağın altında karnın daaha şişkin bile gözükür.Sen cardio koşmaya felan yapmaya devam et bide no carb diyeti yap yane karbonhidrat şeker hamurişi vs. uzakdur.Protein ağırlıklı beslen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• önce boğazını tutacaksın sonra düzenli spor yapacaksın yüzve ve bisikleti öneririm ayrıca karın hareketlerinden ziyade oryantal dans daha çok kas çalıştırır

0|0
    0|0
  • doğal sporlar yapman lazım :D:D

0|1
    0|0
  • en cok şekerden uzak dur yagı fazla tuketme ve tuzu az yemeye calıs ve her gün gerilme ve esneme yap cok iyi bir vicutun olur

0|0
    0|0
  • bol bol mekik çek.

0|0
    0|0
  • limon ye :))))))) ciddiyim fizik ince göbekmi var sende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yuzde yuz sonuc vercek basta pilates var cunku hareketlerin hepsi karin kasina yonelik sonra yediklerine dikkat etmen ve gunde 2,5 litre su icmen gerek muhakkak

0|0
    0|0
Yükleniyor...