Excel programı hakkında başarı için

Herkese merhabalar. Excel programı her gün 2 saat çalışılarak toplamda kaç saat ya da kaç günde tam olarak öğrenilip sınavdan tam puan alabilecek kadar bilgi ve deneyime sahip olabilir?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çok zor bir program değil bence bir haftalık süreç yeterli olacaktır . Ancak makrolara girerser iş çok karışır. Genel anlamda yeterlilik için programlı bir çalışma ile 1 hafta 10 gün yeter. Takıldığınız soracağınız konular olursa sorunuz yardımcı olurum.

1|1
    0|0
    • makro önemlidir bence excel deyince !

• Ben öğrenilir mi dedim ne alaka ? Gücüm yettiğince öğrenmeyi severim demek istedim. Lafı neresinden anlıyon ?

• Ne huysuzluk yapıyon ki espiri yaptık acık demi ama.

Erkekler Ne Diyor 9

• İnternette versiyonuna göre "excel öğreniyorum " cdlerini bul indir izle. Bu seni kullanıcı olarak hızlı geliştirecektir. Ama fonksiyonlar visal basic tarafında program yazma ise amacın bu baya deneme yanılma ve dikkat gerektirir. Bunun da yardımını www.excel.web.tr sitesine üye olarak alabilirsin , bu da maalesef ücretli olan bir site ama geçmişte yazılanları arama özelliğiyle bulup incelemende bir parasal engel yok

0|0
    0|0
  • bazı arkadaşların da dediği gibi. kolay görünen ama aslında çok derin bir program.

sadece tablo hazırlamak ya da basit bazı grafikler oluşturmaksa ...

aaa sınav demişsin :))) hmm. demekki kurs seninki...

kolay o ya bikaç güne çözersin. ama bilen birinden destek alman daha ii olur...

0|0
    0|0
  • kendi kendine problem üret ve bunları çözmeye çalış.. excel çalışma mantığını formülizasyonlarını öğrendiğinde bir şey yok..

0|0
    0|0
  • link

Bundan bir arkadasa hediye etmiştim

0|0
    0|0
  • sürekli kullanarak exceli öğrenirsin zor değil

0|0
    0|0
  • Gün gerekli değil belirli yöntemleri ve konuşma tarzları vardır bazı fonksiyonlar ile bunun mantığını rahat bir şekilde çözebilirsin ve günler değil 2 gün sadece 2-3 saat çalışman yeterli =)

0|0
    0|0
  • 1 günde bile öğrenilir yeter ki istek olsun içinde kısacası beyin lazım

0|0
    0|0
  • hiç bir zaamn öğrenemessin. Ben 10 yıldır kullanırım ama daha excel e sini bilmem ama sürekli uygualma yap. bir noktadan sonra aşarısın inan bana. Ben oardan başladım şu an matemait bilgisayar okuyorum ve 3.sınıfım.

0|0
    0|0
  • Bu senin konuya ne kadar ilgi duyduğuna bağlı 2 günde olur 2 haftada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 3 gunde öğrenmiştim ben.. exceli

0|0
    0|0
Yükleniyor...