Ayrılmayı düşünüyorum

sevgililer gününde erkek arkadaşıma cnım sevgiler günün kutlu olsun şeklinde 2 mesaj geldi. biri iş arkadaşı diğeri eskiden tanıştığı br kız. sevgilim bunların önemsiz olduğunu kendisinin cevap yazmadığını söyledi. ancak ben kafama çok taktım ayrılmayı düşünüyorum. ayrılmalımıyım

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• 14 şubattan bu yana ayrılmadıysan ayrıl desekte boş.Keyfine bak sen keyfine...

0|0
    0|0
    • ayrılmak o kadar kolay değil.emek verilmiş yaşanmışlıklar var. iki tane mesaja bakarak ayrılmak aptalca olurdu. kabul ediyorum bağımlı kişilik özelliklerim var. devamına bakmak gözlemlemek istedim ona güvenmek istedim. kızlarda da hata olabilir dedim . ancak ben çileden çıktım sürekli telefonunu kurcalıyorum sürekli hesap soruyorum ilişki ilişki olmaktan çıktı hem ona hem kendime şgence oldu.

• Güven zedelendiği zaman sana yapacağı en güzel sürprizi bile yine ihanete uğrayacağım duygusyla irdelersin...Böyle yaşamaya alışabildiysen hala devam et...

Erkekler Ne Diyor 9

• Aşk dediğinden öyle kolay istifa edilmiyor. Ya hiç başlamayacaksın mesleğe ya da son gün cesetini alıp çıkacaksın!..

0|0
    0|0
  • Senin ilişki pamuk ipliğine bağlı önemsiz olduğunu söylemiş sen kafaya takıyorsun.

Her hangi bir kız istediği an sizi ayırabilir benim anladığım bir mesajına bakar.

0|0
    0|0
  • Cocuk onemsemiyor sonucta o mesajlari seninde kafana takarak buyutmen sacma bu ayrilik nedeni olamaz sadece ayrilma bahanesi olabilir yapma bence

0|0
    0|0
  • Tabi ki ayrılabilirsin ama çok iyi analiz etmen lazım olayı.İlişkinize yazık olmasın sonra.Daha önceden de böyle sinyaller almışmımydın.Yakladığın şeyler olmuşmuydu.

0|0
    0|0
  • bu mesajların devamı olmadıysa sıkıntı yok..canım kelimesi sıkıntılı..sen en ufak bir şeyde gemiyi terk edeceksen en sıkıntılı sensin..ayrılık zordur giden geri gelmez iki düşün bir hareket et

0|0
    0|0
  • Olay 14 Şubatta oluyor. Bugün Nisanın 9 u. Sanıyorum sen bu çocuktan ayrılmayı kafana koydun bahane arıyorsun. Öyle değil mi?

0|0
    0|0
    • hayır ben ayrılmak istemiyorum. ancak ayrılmam gerektiğini düşünüyorum. çünkü hayat işgene oldu o kızlar bu cesareti nereden aldı sorusu beni sevgilimi suçlamaya yönlendiriyor

• o da çok yoruldu ben de. onu çok seviyorum bu sevginin gözümü kör etmesinden korkuyorum. gururuma da yediremiyorum. sürekli kontrol etme ihtiyacı duyuyorum. belki psikoloğa gitmeliyim

• Evet bencede aklın karma karışık. 1 psikoloğa gitmende fayda var. Ama dediğim gibi 2 mesaja bu denli yıkılmamalısın.

• olayın aslını astarını bilmeden ayrılma. belki kızlarda bir bokluk var. cocugun sucu olmayabilir.

0|0
    0|0
  • eski sevgililerinden aranızı bozmak icin yapms olanlar olabilır

0|0
    0|0
  • Ayrılırsan burada seni bekliyor olacağım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...