Facebook kullanmayan veya kullanıpta çok az sayıda ya da hiç arkadaşı olmayan hakkında ne düşünürsünüz ?

Hoşlandığınız biri, yeni tanıştığınız veya sevgiliniz facebook kullanmıyorsa ne düşünürdünüz ? Şüpheleriniz olurmuydu ? Onun hakkında düşünceleriniz neler olurdu ? Nasıl bir tavır sergilersiniz ?

Yada Facebook'u sadece oyunları oynamak için açmış olan ve düzgün arkadaşları olmadığı için hepsini engellediği için sizin dışınızda hiç bir arkadaşı olmayan bir erkek hakkında neler düşünürsünüz ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Facebook kullanmayan erkek hakkında çok olumlu düşünürüm.

Çünkü ben de hiç kullanmadım. Ama kullanan insanlar, nedense facebook adresi olmayan kişiye inanmıyorlar. İşin ilginç yanı bu.

Yıllardır bilgisayar kullanırım hiç facebook kullanmayı düşünmedim. Sanırım herkes kullandığı için ya da aldatma olayları çok yaşandığı için bana son derece itici geliyor.

Diğer sorunuz içinse, facebook adresini sadece oyunlar için açtım diyen bir erkeğe inanmam. Muhakkak aklımda şüphe kalır. Başka oyun sitesi mi yokta facebook kullanıyor, diye şüphe duyarım..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende faceyi sadece oyun oynamak için kullanıyorum... bisürü arkadaşım var ama hepsi oyun oynamak istek yollamak vs ekli normal hayattanda hiç arkadaşım yok bir tane özelim <3 dışında bence yanlış düşünülcek bişey yok

0|1
    0|0
  • Benim de Facebook hesabim yok kafam rahat. Niye altinda sebep arama ihtiyaci hissediyosun.

0|1
    0|0
    • Yok sebep ben aramıyorumda benim facebook hesabım var ama hiç düzgün arkadaşım yok 200 küsür kişi engelledim şuan 26 arkadaşım var onlar bile düzgün değil okul bitince onlarıda engelleyecem. İleride sevgilim filan olursa böyle bir durumla karşılaşırsa vereceği tepki ne olur onu merak ediyorum sadece. Şahsen facebooktan sohbet etmeyi sevmiyorum telefon varken. Faceden tek oyun oynuyorum bide beğendiğim sayfalara bakıyorum o kadar.

• Tamam açıyorum üyelik şimdi :D Teşekkür ederim :))

• Rica ederiim :D

Erkekler Ne Diyor 3

• o biraz barzo kesimi oluyo kardeşim ya ha tutupda profesyonel makinalarla gunde 30 tane resim yok sıctıgı yeri bile etiket yapıcak kadar demıyorum ama orta halli resimi olan ne biliyim aktivitelerini gosteren bir bayan olması daha mantıkllı ama senınkisi barzo kesime kacmıs.

0|1
    0|0
    • Abartı olmasada fotoğraf atıyorum 20-30 civarı var mesela güzel çıkanları koyuyorum. Zırt pırt olmasa bile farklı mekanlara gittiğimde duvara yer bildirimi yapıyorum ama arkadaşı yok düşüncen ne olurdu ?

• dusuncem hayatı kendı kafasında yasıyan hayatından mutlu bir insan portresi :)

• Cevap için teşekkürler :)

• Ben de fazla kullanmıyorum. Kulananlardan da bize ne?

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum.Kullanan hakkında da fazla kafa yormam...

0|0
    0|0
Yükleniyor...