Böyle bir erkek karşısında siz olsanız napardınız ?

2 ay önce görüştük her şey iyiydi benden çok etkilendiğini ve çok hoşlandını soyledi ama ertesi gün mesaj attım cevep vermedi 2 ay sesi çıkmadı dün mesaj attı benim sana duygularım bitmedi hala hoşlanıyorum senden dedi bilmeni istiyorum demiş bende neden oyle davrandını anlaamdım dedim bende hoşlanmıştım senden dedim cevap vermedi ben bu durum karşısın da napmalıyımben de onunla olmak istiyorum ama neden boyle yapıyo kafam karışık fikirlerinize ihtiyacım var

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• İki ay boyunca sesi çıkmadığına göre başka birisi olabilir veya arayış içerisinde olma olasılığı var. Yalnız kalma psikolojisi ile yazmış olabilir. Çok da önemseme bence onu. Eğer birisini seviyorsan ararsın sorarsın bunun başka tanımı veya bahanesi yoktur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• seni sevmiyor apaçık belli sadece hoşlanmış karar senin ben çok üzerinde durma derim hak etmiyor seni.

0|0
    0|0
  • yedek muamelesi yapmış dümbelek sana. :) onun hayatında biri vardır senide yedekte tutuyordur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Yedeklere atmış gibi geldi bana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hoşlandıgı halde senden uzak duruyorsa gecerli bir sebebi vardır hayatında biri olabilir hatta evli bile olabilir dikkat et

bana sorarsan muhattap olma

bende boyle bir sey yasamıstım 2. kez geldiginde kabul etmedim baya ısrar etti ama istemedim pişman da değilim bunun için

0|0
    0|0
    • evli değil tabiki ama başka biri olabilir nasıl örenebilirim bunu

• ancak etrafında tanıdıgın ona yakın bir vs varsa o sekilde olabilir

• malesef yok faceden takip edebiliyorum

• burçlarınız ne ve ondan hır geleceğini sanmıorumama

0|0
    0|0
    • ben akrep o kova

• anlaşma ihimali sıfır senin erzi vea ikizzler bulman lazım en köüsü koç aslan olmalı

• Seni yedekte tutuyor hemen atlama o yüzden zor ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...