Bilgisi olanlar bakabilir mi ?

Yag yakici aldim arkadasimdan yani o oyle dedi CLA yag yakiciymis benim bilgim yok. Iyi mi bu CLA cok faydasi olur mu? Bilgilendirirseniz sevinirim. Daha iyi verim almak icin ne yapmam gerekir

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• CLA et ürünlerinde doğal olarak bulunan, doymamış bir yağ asididir. Vücudumuz tarafından üretilemeyen her faydalı şey gibi, dışarıdan alınması gerekiyor. CLA, esas olarak; yağların vücutta depolanmasına yardım eden LPL enziminin çalışmasını engelliyor. Bu da daha önceden depolanmış yağların serbest kalarak kan akışına dönmesini sağlıyor. Kan akışına geri dönen yağlar ise kaslarda enerji kaynağı olarak kullanılıyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• buradan ınceleyebılırsın kardsım. Ama doktoruna danısmadan sakın kullanma benden tavsıye.

link

0|0
    0|0
  • ya bunları kullanmayın sabah kalk fazla değil 1 saat yuruyus yap 6 ayda kilo falan kalmaz nekadar rahatına duskun milletiz ya

0|0
    0|0
    • 2 aydir spora gidiyorum haftanin 6 gunu sadece 3 kilo verebildim.

• metabolizman yavas olabilir 2 ay cok uzun bir zaman değil ayrıca yediğine içtiğine dikkat ediceksin bunun haricinde sporda ne yapıyosun bilmiyorum lakin set aralarını kısa tut nabız hızına dikkat et tempolu spor ya nabzın yuksek oldugu surece kilo verememen diye birsey yok boyle ilaclarıda kullanma ben hydroxicut hardcore kullandım karın alt kaslarımı cıkarmak 6 bakla yerine 4 bakla vardı bir bıraktım kullanmayı hayatımda bukadar hızlı kilo almadım yinede sen bilirsin benim sana tavsiyem bukadar

• 1 saat 15 dakika kardiyo yapiyorum sonra dumbell falan. Ya 3 litreye yakin su da iciyorum. Nasil veremedim anlmadim hoca da sasirdi zaten boyle olmamasi gerek dedi.

• olsaydı söylerdim (:

0|0
    0|0
  • Cla iyi de whey de kullansan olur

0|0
    0|0
  • işe yarar ama sonradan zararları baslar dogal yapmaya calıs

0|0
    0|0
  • faydası olur.

0|0
    0|0