Bisiklet kullanmayı bilmiyorum. Yardım!

Kız arkadaşım bisiklet sürmemizi istiyor ama ben sürekli bahaneler uydurup oyalıyorum.Ama asıl sebep bilmemem.Sizce bisiklete biner binmez bilmediğim belli olur mu?Nasıl kullanırım?

Güncellemeler:
Bisiklet kullanırken altıma illa bisiklet taytı giymek zorunda mıyım?Pantolonla felan olmaz mı?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bisiklet denge işidir ama bilmiyorsan zaten kullanmazsın ilk seferinde. Biraz talim yap kendi kendine zor değil inan.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani biraz açıklar mısın?Çok belli etmek istemiyorum.

• Öğrenirsin ama hemen başla :)

• Tamam ama kız yarın çağırdı yani kızla buluşmadan birkaç dakika önce öğrenemez miyim?

Kızlar Ne Diyor 2

• tabiki belli olur kız arkadaşın yanında olmadığı zaman sürmeyi öğren sonra onun yanında sürersin,sakın ilk onun yanında binme düşersin rezil olursun valla

0|0
    0|0
    • Yarın gidecez malesef

• Evet ve bisiklete binerken illa ki bisiklet taytı giymek zorunda mıyım?Pantolon felan olmaz dimi?Kapri ya da şort giyemem bacak kılları gibi bir sorun da var

• pantolon olur bence ki zaten erkekler kızlar gibi bacak tüylerini alcak diye bir şey yok yani sorun değil bacak kıllarınız

• bi arkadaşından rica et öğretsin :D

0|0
    0|0
    • Kaç saat sürer?

• neden olmasın çok istedikten sonra :)

• Olur yani diyorsun :D Kızın yanında rezil olmak istemiyorum ondan dolayı algılarım çok açık

Erkekler Ne Diyor 3

• pedalları yarım pedal yap tam tur cevimeye göre dengelemesi daha kolaydır ve karşıya bak

0|0
    0|0
    • yarım pedal?

• 180 derece (360 derece değil) yani tam tur cevirme yarım tur cevir pedalları geri sar bir kere denge de durmasını ogrenirsen asla unutmassın once dengeni nasıl kontrol edebileceğine alışmalısın bunun içinde yarım tur pedal "bence hemen kızın yanında surme ön alıştırma yap daha kolay ogrenirsin"

• yaş kaç usta :>) hiç küçük olmadın mı sen

0|0
    0|0
    • 9-10 yaşımda biniyordum ama 4 tekerlek kullanıyordum o zaman.Şu an 18im 2 tekerlekliyi hiç tek başıma denememiştim.

• Yapma be yarın sabah birlikte sürecez bisiklet kiralayıp.Ben ondan yarım saat önce arkadaşımla gidip alıştırma yapayım diyordum ama en az 20dakikada denge durabilirsin diyorsun.Demek ki sürmek epey sürecek

• inş. yarım saat yeter sana . bol şans iyi günler

• bende 15 yasında ogrendım bellı olur ustunde duramassın

0|0
    0|0
    • Ne yapacam kıza dedim biliyorum diye ama belli olacak süremediğim

• Yok saol rezil olmayayım bir de :D

• bn buz patenınden zerre anlamazdım buz pıstıne bır gırdım olcem zannettım 10 duramadım bıle kız arkadasım ıstemıstı kız arkadasım ıyı kayıyodu o gun sarmas dolas bana kaymayı ogretmıstı cokta eglenmıstık onemlı olan ypabılecek cesaretının olması bu arada sımdı buz normal afetmem bılgınıze

Yükleniyor...