Her gün gazete alır mısınız? Hangisini alırsınız?

Ben her gün almaya çalışıyorum ama almadığım günler de oluyor. Okuduğum gazeteler ise, Yurt ve soL gazeteleridir. Sosyalist adamız heralde :/

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Hiç gazete okuyan bir insan olamadım maalesef. İnternetten okuyorum haberleri ve güncel olayları. Köşe yazıları ise pek dikkatimi çekmiyor.

0|0
    0|0
  • İnternet aracılığıyla takip ediyorum ama bizimkiler Sözcü alıyor.

0|0
    0|0
    • Almasınlar, paralarına yazık..

• Hayır güzel bir şey de, ilginç yine de. Neyse

• Yaygın olmadığı için öyle düşündün sanırım. Doğru, pek bilen okuyan olmaz.

• Radyodan dinliyorum haberleri

0|0
    0|0
  • annemler alır genelde eve bazen okurum en azından başlıklara bakarım

0|0
    0|0
  • Almıyorum netten takipteyim !

0|0
    0|0
  • Habertürk :)

0|0
    0|0
  • Almam. İnternetten bakıyorum.

0|0
    0|0
  • hayır hiç almıyorum netten takip ediyorum .

0|0
    0|0
  • almam netten okuyorum ..

0|0
    0|0
  • almam ama sabah gazetesine her gün siriş yaparım yoksa işim gücüm rast gitmez

0|0
    0|1
  • almıyorum internetten okuyorum

0|0
    0|0
  • Ben internetten takip ediyorum, normalde bulamıyorum okudugum gazeteleri burada zaten.

Evde Aydınlık alıyor annem.

0|0
    0|0
    • Annem eve Aydınlık gazetesi alıyor yazacaktım.

• Bana hitap etmiyor zaten fasist gazete.

• Ooo evet bence de faşistler.

• Almam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İnterneti aktif kullanmadığım zamanlar her gün bir posta bide sözcü alırdım artık netten takip ettiğim için almıyorum .

0|0
    0|0
    • Abi alınır mı bu gazeteler ya. Hafi Sözcü bir yerde anlaşılır da Posta ne ya? :/

• Haber Türk Ve Zaman.

0|0
    0|0
    • yazık :/

• HaberTürk, Zaman ya da az önce saydığınız diğer diğer gazeteler, genel anlamda gazeteciliğe uyan haberler yapmazlar. Açık ya da gizli olarak AKP'ye hizmet ederler. Haddinizi aşmadınız, nezaketiniz için teşekkür ederim..

• Eden kendine eder halkımız cahil değil doğruyla yanlışı ayırt edebiliyor zamanında AKP'ye karşıda olumsuz yayın ve haberler yapıldı gazete küpürleri kapatmaya delil olarak sunuldu ! şimdi değişti derken zamanda AKP'ye karşı oldu chp kadın kolları başörtüsü dağıttı seçim bitti çarşaf yırttı atamız meclise çarşaflı başörtülü kadınları soktu mecliste başörtüsü serbest oldu chp itiraz etti çarşaflı anneler kurtuluş savaşında askere erzak cephane taşıdı ayrım yapana oy vermem atamız yok chp başında!

• hepsi palavra satmak için yazılmış abartılı haber

0|0
    0|0
    • Düzen gazeteleri(patron gazetesi) için söylüyorsan evet, ama gazeteler bunlardan ibaret değil.

• sol gazetesi sağ kesimi tutacak değil herhalde hep sağ kesimi suclayan haber yapıyo

• sözcü milliyet sabah.

iki tarafı da takip etmek lazım.

0|0
    0|0
    • Buiki taraftan geriye kalanları niye takip etmiyorsunuz?

• farkındaysan ne tam sağ (zaman gibi) ne de sol ( cumhuriyet gibi) okumuyorum.

bir sebebi yok kişisel tercih.

• Cumhuriyet solcu değil maalesef :)

• hiç bir zaman öyle alışkanlıklarım olmadı . ben gaste okumam :D

0|0
    0|0
    • Keşke okusan ya :(

• yok be abi ne okicam ya

o onu öldür dü , bu bunun karısını SK ti , şu buna tecavüz etti . başka bişe yok . bunlar benim piskolojimi bozuyo ; bu yüzden gazete okumam , haber dinlemem izlemem .

dünya mı yıkılıyo ?

yıkılırken zaten görürüm .

• gazete neden alıyıkmkı artık zaten cogu yandas yandas olmayanlarda dengesını bulmadan sallıyo sözcü felan mesela zaten tv girmiyorum bile insanlar artık kendı partısıne yakın olan gazeteleri alıp kendı partısıne yakın olan tv kanalını ızlıyo rezil bir durum aslında

0|0
    0|0
    • Gerçekleri yazan 'yandaşlar' da var. Halkın yandaşları

• babam alır binde bir bakarım netten takip ediyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır almam ama sagolsun zaman gazetesi aylardir eve beleş gazete gönderiyor

529

0|0
    0|0
  • internetten okuyorum

0|0
    0|0
    • Almak da gerek, elde gazeteyle haber okumak daha güzel :|

• almam da internet sitelerinden takip ederim

0|0
    0|0
  • Önceden her gün alırdım çok okurdum ama artık internetten bakıyorum.

0|0
    0|0
  • ben sözcü alıyorum her gün bazen okuma şansım olmuyor ama destek olayım diye alıyorum :D

0|0
    0|0
  • takviim ve a.m.k alıyorum hergun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...