Ya hu şu makyajı çıkartanın ben...

...biz erkekler için kolay; görece çirkin olanlar nesillerini azalarak sürdürecekken, yakışıklı olanlar daha tercih edilir olacak...

...fakat, iş hanımlara gelince! Şu lanet okunasıca makyaj yüzünden çirkin kızlarda güzel oluyor ve yatağa girene kadar, "gerçek yüzü"nü göremiyorsunuz...

...hatta, artık makyaj o hale geldi ki, Zeki Kayahan'ın tabiri ile: "Makyajı söksen, altından kadın çıkacak..." durumundayız...

...yapmayın lan şunu! Kim güzel, kim çirkin biz de bilelim, bizim de hakkımız!

Neyse, sakinim, ehem... Buyrun, siz neler söversiniz..?

Güncellemeler:
"da" ayrı, düzeltir, özür dilerim...
Bir de "Instagram güzelliği" denen bir durum var ya la...

...Allah için, imkanım olsa ben de "edit" yaparım, ona lafım yok... :D

0|1
15|8

En İyi Kız Görüşü

• Her şeyin fazlası gerçekten yarardan çok zarar veriyor kadına.

Fazla makyajdan ötürü sağlıklı cilt yavaşça sağlıksız oluyor. Bu düzgün temizlememekten, bakım yapmamaktan ve kaliteli marka kullanmamaktan kaynaklanıyor.

Diğer yandan zaten sağlıksız cilde durmadan makyaj yapmak, onu beslememek daha da kötüye çeviriyor.

...

Herkes kusursuz kusurlarıyla güzeldir dost!

Önemli olan bunun farkına varıp kendini sevmek!

...

Eh bir de onu beslemek en önemlisi. Bedenimizin ihtiyaçları var, bunları ona vermeliyiz. Sağlığımız ve güzelliğimiz için.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Destekli sütyen,toplayıcı kilot,gözü büyük göstermek için eyeliner,pudrasıymış fondoteniymiş yatağa girene kadar herşey güzel hatun taş gibi makyajı sil kıyafetleri çıkarınca oluyo kezzy.

biz pantolonumuza patlıcan koyup gezsek demedikleri laf kalmaz .

1|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Yatağa girince destekli sütyenler çıkıncada o erkeklerin surat ifadelerini düşünebiliyorum.

0|0
    0|0
  • Haklısın belki ama evlenene kadar ilaki makyajsız halini.görürsün bülent ersoy makyajı yapmıyoruz sonuçta! Evlenene kadarda zaten o halini görürsün abartma bence

1|0
    0|0
  • iş yerine makyajsız gelmeyeceksn ,toplantıya makyajsız gitmeyeceksin ,düğüne derneğe makyajsız görünmeyceksin gibi kadına bunu yapmaya zorlayan bir sistemde yaşıyoruz .

yapmayana sevmeyene yer yok diyen toplumlarda özellikle erkek kadının makyajına bakarken ,kadın bunu günün konusu yaparken .nefes almak bile zor .

0|0
    0|0
    • Heyt be!

...bu arada bir şey farkettim... Siz benim sorularımın avukatlığını yapıyorsunuz... :D :D :D :D

• ne anlamda ? sadece fikrimi yazıyorum .size muhalif olmak gibi bir amacım yok yani.bi daha olmaz .

• ...takılmıştım halbuki...

...anlaşılmamak başa bela... :)

• Makyaj güzeli daha güzel yapar..Çirkin olanı güzelleştirmez : )

2|0
    0|1
  • valla yüzüme bir tek bb krem sürer saçmı toplar çıkarım yinde iltifat alırım benm içn makyaj olmasada olur tabi arada yparım yaa

0|0
    0|0
  • böyle konuşursunuz eiii biz doğal kız seviyoruz diye ertesi gün boya küpü topuklu çakma sarılarla gelirsiniz ne istediğinizi bilin biraz

0|0
    0|0
  • Haklısınız, makyajı abartanları bende beğenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Makyaj yapmak her kadının hakkıdır ama :D

0|0
    0|0
  • sizde sakal bırakmayın :P

0|0
    2|3
    • ...en azından doğal bir şey...

...yüzünüz doğrudan doğruya "boya" üretmiyor, yanılıyor muyum..? ;)

• Sanki sen değil egon konuşuyor. Seni zavallı.

• oyy oyy:)))sakin sakin:)...ben pek kullanmadığım için çirkinliğim ortada:))!

0|0
    2|0
  • Güldüm haklısın gerçekten :D

0|0
    2|1
    • ...profil resmi ile yazdığınız tam bir ironi olmuş... :D

• niye ego yapıyım ki açık fikirli olmak suç mu?

• Ne demek istediğini anladım ben senin. Neyse tartışmaya gerek yok.

• Tamam

0|0
    0|0
  • ne içtin yavrım naptılar sağa annem

psikologa git evladım senin durum vahim çocuğum

0|0
    1|1
  • ne alaka makyajın güzel yaptıgı malmısınz nesiniz ya göz burun agız kaş dudak makyajlamı çiziliyor .? güzel kız güzeldir.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bir zamanlar bir slayt izlemiştim yıkamadan almayın diye makyaj öncesi ve sonrası vardı adamlar haklıydı yıkamadan almamak lazım.

0|0
    2|0
  • O yüzden diyprum. Hatunun zekisi herşeyde makuldür

1|0
    2|1
  • Bende makyaja karşıyım, gereksiz buluyorum, Yaradan bizi en sade şekilde yaratmış, şüphesiz en güzelide böyle, makyaj gereksiz kimyasal maddelerin birleşimi, bir tüketim çılgınlığı, asıl olan güzellik için dışa yansımasıdır.

1|0
    1|0
  • bir erkeğin bütün ihtiyaçları aldıkları makyaj malzemeleri :D

0|0
    0|0
  • Aslında makyajın kökeni erkeklere dayanıyordu sanırım o.o

0|0
    0|0
  • Doğru noktaya barmah bastın:/

0|0
    0|0
  • Aslında erkeklerin yüzünden ben doğal kızları beğenirken güzelliğine hayran kalırken çoğu beğenmeyip modifiyeli kızlara bakıyor aslında herkes doğal tercih etse makyajlılara bakmasa kızlar artık makyaj yapmamaya başlıyacak

1|0
    1|0
Yükleniyor...