Arkadaşlar yavru köpek arıyorum bilen var ?

bu konuda bana yardımcı olurmusunuz alman ya da sibirya kurdu yavrusu arıyorum bilen var mı?

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Sibirya kurtları için ülkemiz uygun değil. O hayvanı alıp beslemen hayvana eziyettir aslında. Ancak bunu önemseyen pek yok. link bu ve bunun gibi birkaç hayvan grubu var facebook üzerinden. Ayrıca mihav.com ve petarkadas.com gibi sitelerde de ücretsiz hayvan sahiplendiriyorlar. Ancak cins köpeği yavur olarak bulman biraz zor olabilir. Yine de bak derim.

0|0
    0|0
    • evet oraları araştırdım cins köpek var genelde .. para veripte almak istemıyorum ama sonunda oyle olcak sibirya kurduna gelince çok arastırdım karakteris özelliği olsun dediğin gibi sıcakta beslemek olsun veterinede danıştım ama ezıyet olmuyor hayvana : ) ve ikinci tercihim hsuky

• Satış yapmak isteyenler eziyet değil derler ama hayvanların soğukta yaşaması gerekirken ülkemiz sıcağında yaşatmak bana göre işkencedir. Cins köpekler çok var burada heleki goldenlar cockerlar falan ama hepsi yavru olmuyor. Yavruda zorlanabilirsin bulmakta. Onun dışında ücretli heryerde var zaten.

• ben zaten doğru bilgi almak için satıcıya değil veterinere sordum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...