Kadına Şiddeti Kınıyorum

Dinimizin Kitabımızdan sonra bizlere anne, eş, namus ve hanım olarak emanet edilen, ayaklarına cennet vaad edilen kadına nasıl bir zihniyet ve nasıl bir cehalet el kaldırmakta bunu anlamış değilim. Şimdi ki zamanda da kadına bırakın el kaldırmayı resmen gönül eğlendirme mezesi ve tamamen cinsel bir figür olarak bakılmakta. Kadınına, kız kardeşine, sevdiği kıza, annesine el kaldıran, kadını rencide edip sokak ortasında bile utanmadan ahlaksız ve kişiliksizce sesini yükselten malukatllardan var mıburada da ? Unutmayın DÜNYANIN EN AHLAKLI KIZI BENIM VATANIMIN EN AHLAKSIZ KIZININ SACININ TELI ETMEZ.. KIYMETINI BILIN BILMIYORSANIZ KİŞİLİĞİNİZİ GÖZDEN GEÇİRİN.

• KADIN NAMUSTUR
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • KADIN ANADIR
    40% (2)100% (1)50% (3)Oy Ver
  • KADIN YAR DIR
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • KADIN ERKEĞİN BENLİK TEMELİDİR
    20% (1)0% (0)17% (1)Oy Ver
  • KADIN ADAM OLMAYANI ADAM YAPANDIR
    40% (2)0% (0)33% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bir kardeşimin dediği gibi, Aile içinde erkek üstün gösterildiği için bu sebepler doğuyor. Halbu ki Kadın erkekden daha üstündür. Örnek verirsek;

--- Babanın bedduası kabul olur Annenin duası
Hala kadın erkek eşit diyen düşünceler var.. Kadın daha üstündür İSLAMİYETTE erkek değil. Erkek kadının korunmasını ve gecımını saglamakla mukelleftır. ÇÜNKÜ KADIN ANADIR

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Ona hepimiz karşıyız ama bir erkek olarak bunu söyleyebildiğin için tebrik ederim seni. Ne yazık ki ülkemizde kadını hep küçük görüyorlar ama bunun sebebi biraz da kadında. Sen bir anne olarak oğluna kızından ayrıcalıklı davranırsan o da evlenince kendisini karısından ayrıcalıklı ve üstün görmeye devam eder.

0|1
    0|0
    • Bu da ayrı bir gerçek maalesef. Ailelerimizde erkekler daha ğstğn gösteriliyor halbu ki Kadın erkekden daha üstündür. Örnek verirsek;

Babanın bedduası kabul olur Annenin duası

• Sabah saati olduğu içindir. Bu saatlerde pek cevap gelmez. Öğlen gibi sorarsan daha fazla cevaplanır :D

• Ben kalbimden geçeni yazdım Vallah :) Saate hiç bakmadım yazmak istedim burada ki saygısızları görünce.. Hepsinin bayan uyelere yaklasımı aynı cunku

Kızlar Ne Diyor 6

• Suç kadın ve erkek toplumun yetiştirme şeklinde kadınlar da en çok suçlu olan kadına şiddet vs şeyler söylerler ama kendi çocuklarını bu yönde yetiştirmezler

0|1
    0|0
  • Bizde kınıyoruz geberesiceler !

0|1
    0|0
  • AYNENNNNNNNNNNNNNNN :))))))))))))

0|1
    0|0
  • bizde kınıyoruz bayanlar olaraak ..

0|1
    0|0
  • KADIN ANADIR

0|1
    0|0
  • Şu büyük harflerle yazdığın şeyde mantık bulamadım.

0|1
    0|0
    • Demek istediğim daha da deger verılmesı ve kızlarımızın ne kadar ustun oldugunu belırtmek...

• Takdir ettim. Çok şefkatli konuşuyorsun. Temiz birisin belli. Kalbine göre olsun o halde. :)

• Amin o halde :) Rabbe emanet ol Saygılarımla İnşallah

Erkekler Ne Diyor 1

• Siddete basvuranlarin cogu kendilerini ifade etmekte zorlanan insanlar..

Her anne cocuguna asla kadina el kalkmaz egitimini verirse sorun kalmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...