Bugüne kadar kaç kişiyle çıktın sorusu?

Kız bana sordu kaç kişiyle çıktın diye 30 u geçmiştir dedim. Hayatım boyunca zaten ilişkilerim kısa sürdü hep ki bu normal. Ama masayı terketmeyi düşündüğünü söyledi.

Bu laftan sonra bir süre çıktık ve ben ayrıldım kızdan. Erkekler bir kızın kaç erkekle çıkmasını ister? Kızlar erkeğin kaç kızla çıkmasını ister?

Benim limitim max 5 filan 10-15 diyene de uzak duruyorum :D

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• 30 kişi ... yanı fazla değil mi bu ? bende hemen ayran gönullu bır erkke ımajı oluşur. O an ilişki başlamadan bıter. Nıtekım bak kızı zaten yıne bırakmışsın.

Usstelıkde yaşın 20 aboww :Pp sen neyın peşındesın dostum:)))

2|0
    0|0
  • adam gibi hiç kimseyle cevabı veriyorum :):):)

ama ilkokuldan saymaya başlarsam 10

ortaokuldan başlarsam ve şimdiye kadar 4 falan

birde konuştuğum tek günlük var 2 falan :):):)

karışığım yaaa :):)

1|0
    0|0
  • benim tek 1..:) bence akili kiz ve bunun altini ciziyorum AKILI KIZ.. cok erkekle cikmaz.. kizlarin ve ekrkelerin cok kizla ve erkekle cikma nedenleri cogu zaman :...

1. hava atmak

2. tecrube sahibi olmaz

3. en iyisini bulmak

4. aski aramak

5.cinsel fantezilerini yerine getirmek

6. evleceyi kisiyi bulamamak...

ama bence benim gozumde bir erkek cok kizla cikmisa kendini tanimiyor ciddi degil ve her an benide birakabilir diye dusunebiliyorum.. bide bana en cok koyanda o elleri baska ellerle ve o dudaklari baska dudaklarla oldugunu bilmek beni oldurur...

0|0
    3|0
  • 30 mu hahahaHhh ha ha

bu erkeklere bayılıyorum ya :))

hade len ;)

3|1
    1|0
  • Verilen 30u geçmiştir cevabı kaç kişiyle yattın sorusuna yanıt olarak verilmediği taktirde hiç bir mahsulü yoktur.

teşekkürler.

0|1
    3|0
  • bir laf vardır ilk aşkım değilsin affet;ama sonuncusu olabilirsin diye.kaç kişiyle çıktığın önemli değil bence önemli olan sonuncu olabilmeksenden sonra da sen olabilmek

1|0
    0|0
  • Niye sen gögsünü gere gere 30 dıyebılıyorsun ?

0|0
    0|0
    • utanıyorum aslında 1 tane adam gibi ilişkim yok nerdeyse

• aslında durum çok uzun son 2 yıldır herşeyi yaptım ama dediklerine göre fazla iimişim ayarsızım ne derse yaptım bu seferde tekmeyi yedim

• ortasını bul

Erkekler Ne Diyor 7

• Hee hee bende 317. den sıkıldım 318. ye geçeyim diyorum...

Arkadaş 10 ar 10 ar sayıyor galiba :D

0|0
    0|0
  • Önemli olan sayı değil, nitelik diye biliyoruz ama seninki direk skora oynamak olmuş. Bu kadar çok çıkan birisi için bir kız olsam, ya ne aradığını bilmiyor yada sevişmek için kurduğu ilişkileri çıkmak sayıyor falan derdim. Aynı düşünce kız içinde geçerli. Benim için sayı genel hatlarıyla anlamsız, fakat 30 diyen kıza çok şaşırıp bir sürü sorular sorarım ::meraklı_kedi::

0|0
    0|0
  • erkekler hep ilk olmayı ister,keske ilki bn olsaydım die,ama kızlarda tam tersi,geçmişine pek bakmazlar,ilki olamazlarsa bile sonuncu olmayı isterler,rakam fasla değilse tabii,ama bakıorumda senn sayı biraz fazla kabarmış,

0|0
    0|0

Sevgili: 30

Sicil No: 1001

Adı: Gece

Soyadı: Masalları

Kod Adı: 007 Namık

Biz bu Türk ajanını, Almanya'ya yollar, Fransız bir hatun göndeririz, yanında da İran halısı olur. Rus KGB bile ne olduğunu anlamaz. Fıkrayı bilenlere.

1|0
    1|0
  • 30 kisi ile insan cikip sevgili olamaz ki :) yattiklarin ya da 1-2 gunlukleri sayma. sayarsak yandim ben, karsimdakine ansikolopedi serisi mi verecegim rapor gibi? bak benim bir sevgilim oldu, digerleri fizikseldi gecici derim kapanir konu... :D kadinlar duygusal bir sey yasadin o 30 tane ile sanip sana kil olurlar

0|0
    1|0
  • akıllı erkek veya bayan bu tarz sorulara her zaman bir cevabını vermelidir...karşısındaki kişiyede hayatım sen ilksin demelidir...

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar sen 30-40 tane kızı bir arada gördün mü acaba bide bunu düşün

0|1
    0|0
Yükleniyor...