Hoşlandığım Koreli Adam Ünlü Çıktı!!

Face listemde bir kaç koreli arkadaş vardı onların arkadaşları ya da arkadaşlarının arkadaşları devamlı önüme geliyordu "sizinde arkadaşınız mı" diye bitanesinin tipi hoşuma gitti ekledim selam verdim konuşmaya başladım ingilizceyide unutmamış olur geliştirirm diyorum kendimce.yaklaşık 1 aydır konuşuyoruz falan manken olduğunu biliyordum ama ünlü olduğunu bilmiyordum :D anam bide bakarım adamın bir ton filmi var.anlıycanız resmen *ıçtım!çok cana yakın birtekte benimle konuşuyor (her türlü denemelerle buna şahit oldum realde ne yapıyo bilmem ama)samimi buldu sanırım beni.bıkmışlar ünlü oldukları için yaklaşan kızlardan ama çokta mütevazi ünlü olduğunu baskasından öğrendim sonra korece adıyla bir araştırdım adam korenin gözdelerinden :( ama ben konuşursam bağlancam ve sonu yok adam arkadaşça konusuyo benle.. görseniz zaten manyak yakışıklı fizik mizik 10 numara. bense orta güzellikte biriyim mankenlik biri değlim yani ztn boy yetmiyo :D napim ben yaa :(( şans yok bende hiç

Güncellemeler:
bir tane adam gibi yazan yok insanım diye gecinin

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• komplex yapmaman yeterli bence:) vay anasını ya adam ünlü olduğunu bile söylememiş .bizimkiler olsa beni nasıl tanımazsın der burnu kaf dağında falan olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• seviyorsan git konuş bence

1|0
    0|0
  • Yaşın kaç kücük sanırım cünkü kücük kızlar ergenlikte çok takıyor aynı justin bieber gibi one direction gibi koreninde hayranları var hepsine gıcık olurum korefanı bir sevgilim olmasına ragmen fakat sevgilim gibi yaşın büyük ve hala korefanıysan cidden sorunlarınız var demektir :)) hem asyalılar küçük ve tüylü oluyor :P

0|0
    1|0
  • tamam şimdi duşunu alabilirsin guslün gereksinimleri gerçekleşmiştir. O.o

1|0
    1|0
  • nası bir gezegensiniz siz anlamıyorum

0|0
    1|0
  • ismi ne ? :

0|1
    1|0
  • Hahaha koptum güncellemeye lan kore aşkı başkadır.

0|0
    0|0
  • Senin dötün açıkta kalmış olmasın?

0|0
    1|0
  • Dikkat Et YıkıLan HayaLLerinin ALtında KaLma

0|0
    1|0
  • Keşke bu paylaşımı korece yapsaydin..

0|0
    0|0
    • korece bilmiyomki ama öğreniyom üniyi orda okucam şart koştular belli bir seviye

• winter sonata disinda guney koreli tanimam. kendi ulkesinde unludur, burada degil =]

0|0
    0|0
  • koreli sevgilisi demiş ki ; gizliden sor magazincilere yakalanmayalım :d* ne hallere kaldı be

0|0
    0|0
  • mankenlik biri değlim yani ztn boy yetmiyo demissin ama katılmıyorum :) kısa birini oynamak için gerekli mankenlerde lazım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hee yaa brad pitte whasupp'tan bana hayırlı geceler yazdı biraz önce :D

1|0
    1|0
  • Bence adam gibi cevap yoksa sorunun sacmaligindan kaynakli diye düsünüyorum, cünkü taman ünlü biriyle tanismis olsanda, iyi, güzel anlattigin gibi. Eee simdi sorun ne? Neden bu kadar komlex yapiyorsun ki, yabancilarda bu tür komplexler nereydeyse hic yoktur. Büyük ihtimalle bu bahsettigin koreli herifde oyle biri. Boyum yetmiyor deme ama bence hemen hallenmede, belki adam öyle arkadasca zaman gecirmek icin yazisiyor, ne alaka hemen sonu yok falan ettin, adam koreden kalkip dügün dernek yapmaya gelmez hemen heralde :D Takil iste o sana arkadasca yazmaya devam ettikce :)

0|0
    0|0
  • dostum bendede vardı onlardan facete boşver onlara gore turk kızları cook guzel geliyo hep ondan ;) gerçiii ben temmuzda koreye gidiyorum tatile selamını goturuyum heheeee :D:D

0|0
    0|0
    • koreye gidiyom canım daha dorusu bir defa gittim hatta üniyi orda okuycam ama bu adam ünlü yani yüksekte yetişememki ona

• Üzülme büyüyünce geçer

0|0
    1|0
Yükleniyor...