Yaş farkı ne derece önemli?

Bugün bir arkadaşım geldi. Bir okulda vekil öğretmenlik yapıyor. Aynı okulda kadrolu bir öğretmenle arkadaşlıkları başlamış. Kız 23 adam 38 yaşında. Adamın yaşını bize söylerken bile tedirgin oldu. Ben gerçekten o kızın çok mutlu olmasını isterim. Ama açıkçası bugün pek diyecek bişey bulamadım. Ben olsam böyle bir ilişkiye başlamazdım. Ama onun açısından evlilikle sonuçlanmasını diliyorum. Öğrencileri de artık laf yapmaya başlamışlar (lisede öğretmenler her ikisi de). Hocam sevgiliniz kıskanır mı vs. gibisinden. Ne kadar doğru bu ilişki ve adam gerçekten ciddi midir? Arkadaşımın üzülmesini hiç istemem.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Adamda iş yokmuş kız arkadaşına mantıklı bir şekilde olumsuz yanları ifade et arkadaşlığınız bitse bile arkadaşı olarak bu senin görevin

1|0
    0|0
    • Arkadaşımla düşünce yapılarımız çok farklı. O sadece mutlu olduğu anlarla mutlu oluyor. Benim için mutluluk birkaç andan ibaret değil. Ben ebedi mutluluğa bakarım. Bu açıdan dediklerim onu çok tatmin etmeyecektir. O yine bildiğini okuyacak ama ben de elimden geldiğince onu korumaya çalışıyorum.

• anladım ama elinden daha fazlası gelebilir bu normal değil sonuna kadar zorla

Erkekler Ne Diyor 10

• yaş önemlidir aynı veya en fazla 5 yaş olması gerekli benim açımdan çok nedeni var ilerde adam yaşlanınca kızın ilgisini çekmicek ya da çocukları olunca adam bunamış olucak kadın genç.

vede yaşı ilerlemiş bir adam cok şey görmüş geçirmiştir 23 yaşında bir kız 38 yaşında bir adama uygun olmayabilir adamda kıza uygun olmayabilir aileside izin vermez büyük ihtimal

1|0
    0|0
  • Ulan abi dediklerimiz bizden küçük kızları götürüyor gel de sinirlenme. Çok dokunuyor vallaha psikolojim mi bozuk acaba.

0|0
    0|0
  • bir birlerini seviyorlarsa hoşlanmışlarsa yinede çok zor bir durum yaş farkı çok bence siz ikisiylede konuşup gerçekten samimilermi diye öğrenin ve ona göre fikrinizi söyleyin arada siz kalmayın

0|0
    0|0
  • Evlilik olursa beyefendi arkadaşınıza çok iyi bir eş olacağını umuyorum. Çünkü arkadaşınız onun için belki bulabileceği en taze en güzeli. ama 15 sene sonra adam yaşlanınca vitesten düşerse sorun çıkabilir

0|0
    0|0
  • işte bulsun evlensin. adamaı kandıarsın ya işi ne paralı bir enayi bulmuş yani mantık bu ya kızlarda. sevgi olur mu? para varsa her şey olur güzelim bu devirde öyle değil mi kız milleti para olsun tamam evlenir parsız ise hemen boşanır. hayat bu değil mi? evlense ne yazar ki?

0|0
    0|0
  • Bi hayli var.. değecek biri olsun bari...

0|0
    0|0
  • önemli olan zihinsel olgunluk

0|0
    0|0
  • Yaş farkı önemli bence sonradan kızların kıçı başı oynuyor

0|0
    0|0
  • bu karı milletene her türlü nnumara yakışır bunlarda ne yürek var ne akıl . takıl sen takıl :!

0|0
    0|0
    • Arkadaşım diyorum sen takıl sen takıl diyorsun. Böyle şeyler gelecek diye ben zaten gizlemedim kendimi. Ben evliyim zaten.

• Sen mi vericeksin bana dersimi. Okuduğunu anla önce.

• senle uğraşamam kocan çeksin çeneni çileni :D

• Ciddimi değilmi bilmem ama sevğide ve evlilikte yaşın bir önemi yoktur önemli olan kafa yapısı tutup birbirlerini sevmeleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sence ciddimidir? 38 olmuş evlenmesi lazım, peki arkadaşının ailesi?

0|0
    0|0
    • Arkadaşım ailesini çok takan biri değil. Adam evlenmek istese karşısına alabilir. Ailesi de pek bir şey demez zaten. Ama yaş farkı beni ciddi anlamda düşündürüyor.

• önemli olan beyin bence.

0|0
    0|0
  • Bence yaş önemli değil benim sevgilimde benden 9 yaş büyük bir sorun yaşamadık kime ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...