Bu davranışı özetleyebilir miyiz?

Bir arkadaşım var. Aslında 1,5 aydır arkadaşız. Bir bahaneyle telefon numaramı istedi. Gerekçesi de geçerli bir sebep. Ama sonrasında gelişen olaylardan dolayı öyle olmadığını hissediyorum.

1- Neyse bu arkadaş tabi kız (öğretmen), kendisine öğrencilerinin ailelerinden "Bizim bir oğlumuz var tanışsanız, belki anlaşırsınız, ..." yani evlilik konularını deşiyorlarmış. Bu arkadaş (yukarda 1,5 aylık diye belirttim) bana bunu neden anlatır?

2- Telefonumu aldıktan 5 dkk sonra mesaj yağmuruna tutması ve bariz bir şekilde geç ve soğuk soğuk cevap vermem nedeniyle bana trip atması...

3- Çarşamba günü bir şekilde aynı ortamda olamayacağımız 4-5 gün önceden söylemesine rağmen sırf yarın yani çarşamba günü benimle konuşabilmek için işlerini bugün hallettiğini söylemesi...

4- Konuyu sormama rağmen, "Yüzyüze konuşmam gerekiyor" demesi.

5- Büyük ihtimalle "Başım dönüyor" numarası ile kollarıma düşmesi ya da yıkılması ya da sendelemesi. adını ne koyarsanız koyun

6- Her mola da sürekli ama sürekli benim etrafımda olması

Sizce neye alamettir arkadaşlar. Ciddi cevaplarınız için teşekkür ederim. Sabrınızı takdir ediyorum. Sağolun...

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• kız sna kapak atmak istiyo yani sev beni evlen benmle demek istiyo.ama bu anlattıklarını bir öğretmene hiç yakıştıramadm herhalde ilkokul öğretmeni onlara baka baka oda öyle olmuş. böyle çocukca seyler yapması çk saçma. ağır taş yerinde ağırdır atalarımız demiş. cıvık kadınlardan hiç haz etmem yinede sen bilirsn tabi seviyosan konuş kadın snden hoşlanıyo %101

0|0
    0|0
    • Öğretmen olmasını sadece 1. maddedeki konuyu açıklamak için söyledim. Yoksa onlara karşı herhangi bir çamur atma girişimi değil yani. İlkokul öğretmeni değil.

Bende öyle düşünüyorum ama bir yandan yok evlenmeyi düşünmüyorum diyor, diğer yandan bariz ilgi alaka gösteriyor. Karışık işler yani. Zaten benim geç cevap verme ve soğuk davranma sebebim de böyle bir konu olmaması, hatta açılmaması... Çünkü karşımdaki kişi bana, benden hoşlandığını belki sevdiğini söyleyince ona karşı bir duygum yoksa

• Ne diyeceğimi bilmiyorum. Kalıyorum öyle ayazda kalmış tavuskuşu misali. Sana katılıyorum. Cıvık kadınları bende sevmiyorum. Yani benimde bazı davranışlarından, hareketlerinden, belki tiklerinden ya da başka bir şeyini sevdiğim ve hoşlandığım insanlar oluyor ama hiç bu kadar hızlı davranılabileceğini aklıma getirememiştim.

• bu kadar cıvık insandan kork evlensen bile yarın öbür gün birine gönlünü kaptırınca onada böyle hemen atlar belki gerçi karar senin senin hayatın karışmak bize düşmez sadece karşıdan görünenei söylüyorum en yakınlarına anlatsan bu konuları onlar genelde geçek düşüncelerini söylemezler üzmmeek için ama biz tanımadığımız için doğrudan söylüyoruz o yüzden karar vermek sana kalmış

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...