Sizce omuz kol yeter mi ?

Arkadaşlar sizce kol ve omuzlar yeterli mi? Böyle fazla iri yarı olmak istemiyorum fit ve biraz kaslı istiyorum.Sizce daha fazlası abartı mı olur? görüşleriniz doğrultusunda hareket edecem.

1- link

2- link

3- link

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 5

• Şu an vücudun gayet iyi.

0|1
    0|0
  • güzell sırtın biraz sönük duruyo çekingen mi çalıştın

0|1
    0|0
    • çekingen mi derken :D

• Heralde set sayılarını arttıratak daha çok yağ yakımını sağlamayın amaçlaya bir program anlamış mıyım onu cardio yeterli gelmiyo sana heralde :D

• Aynen öyle hem kas inşa ediyosun ondan hem yağ yakıyosun setler arasında en fazla 1 dk mola oluyo.Hızlı bicimde yapıyosun.Aynen alman hacim programı diyolar buna.

• Kutlesi gayet iyi.parcalama islemlerine girmeni tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • Hocam devam edin bence . Kasları parçalamaya başlayın , yağ oranını azaltın belirginleşsinler. Daha fazla hacim istemiyorsanız

0|1
    0|0
    • Hocam şuan zaten l-carnitin kullanıyorum.Ağırlık idmanından sonra 1 saat cardio yapıyorum.

• Valla hocam biliyorsundur mutlaka kilo almadan kas kazanmak imkansız oldugu için hacimde gelmiyor cardio yaparken. Bazıları proteinden alıyor kaloriyi sırf kilo vermeden yağ yakıyor ama ince hesaplar. Siz mevcut kas potansiyelini iyi kullanmışsınız iyi şekillendirmişsiz ve yaları yakmışsınız bence. Ama hacimin iyi ya sen cardioya yüklen . Kaliteli beslen yak yağları sıkı vucut çıkar alttan

• Eyvallah saolasın kardeşim dediğin gibi cardio ya ağırlık veriyorum şuan no carb diyeti uyguluyorum bakarım haziran veya haziranın sonuna kadar istediğime ulaşa bilecek miyim .)

• Şu an çok iyi gibi ama doğal duruşunu da görmek gerek..

0|1
    0|0
    • Doğal duruş derken böyle dik dururum hep ondan mı bahsediyosun

• Hım anladım normal görünüştede böyle parçalanmış görünüyo tabi ama sıktığım kadar değil.

• Anladım :D

Yükleniyor...