Ne düşünürdünüz ?

Siz üniversite içindeki bir kafede bir çalışansınız bir kızla bakışıyosunuz. 2 hftadr falan kız sizi facete bulup eklese ne düşünürdünüz? (Fourquare aracılığıyla buldum foto kymş çalıştıgı yer ile ilgili)

Not:Daha eklemedim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bende kızı beğenmişsem, sevinirdim tabiki

0|0
    0|0
    • Hakkımda yanlış düşünebilir diye korkuyorum her önüne geleni ekliyo tarzı düşünce gelir mi ki aklına

Erkekler Ne Diyor 4

• sevinirdim ancak yinede aklımda soru işareti kalırdı eğer siz hoşlandığınızı belli etmek istiyorsanız bir günlük tutun günlükte ondan bahsedin ve masada unutup gidin sonrasını ALLAH bilir nasip şimdi eklemeyin derim ben.

0|0
    0|0
    • Ne gibi soru işareti kalırdı mesela?

Bence o dediğin daha kötü hem günlük mü kaldı artık hiç bakamam artık yüzüne

• çekinir konuşamaz söyliyemez hissettiklerini hem hepimiz çalışıyoruz benim çalıştığım yere bir kız gelse ve bu kızla defalarca bakışsak söyliyemem çalışma ortamında olmaz böyle bir şey bir kağıda yazıp vermeyi düşünürüm veya daha değişik yöntemler ancak tavrının ne olacağını bilemem sonuçta ekmeğinden olmayı geçtim rezil olmak var. onun için ilk adımı siz atın eğer düşünceleriniz ve hislerinizden eminseniz.

• İlk kez hoşlandığım birisi eklicem. Ya öyle boş biri değil gurur yapıcak bişeyde yok ki ortada o da insan bende insanım. Ama en mantıklısın konuşmak sanırım gerçekten

• ulan fake hesap açıyon bari bunu sorma*

0|0
    1|0
  • Herkez düşünemez unutma bunu.

0|0
    0|0
    • Herkez nedir ya ? Sen düşünme zaten.

• amaaaannnn ekle gitsin nolceekkk

0|0
    0|0
    • Ya kıza bak bütün milleti ekliyo diyebilir yda havalanırmı acaba

• Ya evet olur iyi olur ama bidaha oraya gidemem artık

• boşver. bazen ayrıntıları kafaya takmak ters etki yaratır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...