Yaşadığınız şehirden-semtten memnunmusunuz?

ne gibi artı yönleri ne gibi eksi yönleri var? semtinizide yazın.

ben tuzladayım. çok eksi yönü var. sadece sahili var. bişey yok. anca kadıköye caddebostana falan gidiyoruz. orası yakın tek artı yönü bu

Güncellemeler:
arkadaş semtinizide yazın

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Istanbul/Maltepe'de oturuyorum sahile yakınım bir kere o benim için çok önemli. Canım sıkılırsa iniyorum sahile ya bisiklet sürüyorum ya da yürüyüş yapıyorum. Metro ayağımın altında nereye gitmek istiyorsam atlıyorum metroya gidiyorum valla iyi yani ben gayet memnunum

0|0
    1|1
  • Bandırma Paşabayır'ı tek geçerim harika bie yer bol bol rüzgar alır, yazın da esintisi her şeye bedeldir :)) Bandırma zaten yaz kış rüzgarlı şehir ama tek geçerim BANDIRMA'cığımı... Plakamız 10 buçuktur, ha bu arada bizler Balıkesirli değiliz, ve Türkiye'nin valiliği olmayan tek iliyiz... <3

Bunun dışında İzmir diyorum... Kordon, Hatay, Göztepe, Balçova, Karşıyaka, Alsancak, Bornova.. Her teri birbirinden güzel...

0|0
    1|0
  • Ankara

çok memnunum

0|0
    0|0
  • ümitköydeyiz memnunuz

0|1
    1|2
  • değilim, manyak+kro dolu

0|1
    0|0
  • Kütahya'nın hiçbir artısı yok. Ben bu şehrin kızı değilim. :/

0|0
    0|0
  • Değilim ama çekiyoruz mecbur

0|0
    0|0
  • kayseri/ugurevler memnun degl fuara gdcem sevdicegmin yanına

0|0
    0|0
  • Ankara'dayım hiç gezecek yer yok çok sıkılıyorum

0|0
    0|0
  • İstanbul /esenler de oturuyorum sjfjjg valla tek artı yönü metro ve tramvayın ayağımızın dibinde olması (nerdeyse) . onun dışında eksiler esenlerde yaşayan insan tipleri.genelleme değil tabi ama çoğunlğu apaçi çingene.Burda şort bile giyilmiyor.bi kadıkoy ,Maltepe değil tabi.ne paten kayabilirsin ne bisiklet sporu falan.şöyle deniz kenarına yakın bir yerde otursam daha iyi olurdu

0|0
    1|0
    • gel anadolu yakasına o zaman :D esenleri biliyorum ya teyzemler oturuyo. sıkıyo beni orası boğuyo

• aynen karşim geliyorum fırsat buldukça zaten :djskhgıksjs

• bende fırsat buldukca avrupaya geçerim :D mecidiyeköyde yaşamayı isterdim :D veya tarlabaşı

• kadıköy candır.

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yarı İstanbul yarı bodrum sıkıldım köye gitmek istiyorum

0|0
    0|0
  • Isparta/Eğirdir yaşadığım şehirden memnunum coğrafi konumu manzaraları buraya gelen yerli yabancı turistler hayran kalır büyük şehirlerdeki gibi trafik, kapkaç, hırsızlık, gibi dertler yok

0|0
    0|0
  • bırak körfezi ben Kocaeli nin kendisinden bile memnun değilim.

THE END...

0|0
    0|0
    • yoo hocam kocaeline laf söleymem :D barlar sokağı- halk evi- sahil falan süper yerler bana kalırsa. ben köseköye bile hayranım

• geçen köseköyü hiç sevmem diyordun :)

• ısındım ya çekici gelmeye basladı havalar ısınınca cıvıl cıvıl oldu :d

• Memnunum, sessiz sakin, her yere ulaşımı var, hayat var. Seviyorum kartalı

0|0
    0|0
  • 2100 nüfuslu bir ilçedeyim. 2 bakkal 2 kahvehane var pampa. akşam gidiyoz muhtarlarla falan okey atıyoz. olmadı bir yürüyüşe çıkalım diyoz. beş dakka sonra eve geri gelmişiz. o derece yani. memnunmuyum asla :) çalışıyo olmasam 5 dakka durmam :)

0|0
    0|0
    • bende 50 hane olan köyde yaşadım ananemin yanında Ankara polatlının köyünde :D her akşam batak atardık :D ama memnundum

• haha :)) oda güzel 50 hane de az la :D

• olsun. traktör ya da araba oluyodu şehre gidiyoduk gezmeye çok zevkliydi yaa:D

• Yaşadığım ülkeden memnun değilim :)

0|0
    0|0
  • İstanbul,memnunum,burdan ötesi sanırım cennet :)

0|0
    0|0
    • alışkanlık söz konusu :D ben alıştım trafiğine çilesine falan seviyorum :D ama arkadaşlar eskişehirden geldi bir yerden bir yere en az 1 saatte gidildiğini görünce nefret ettiler :D

• :) onlara alışılıyor,aslında pek iyi bir durum değil cok akılsız insanın fazlaca bir şehirde yaşaması ama atmosfermi denir ne denir bilmem İstanbul başka bir şehir,avrupayıda gezdim,cok şehir gördüm,istanbul gibisi yok

• ben avrupa gezmedim. yurtdışına 2 kere çıktım oda bulgaristan ve fransaya gittim ama türkiyedeki istanbuldaki tat harbiden yok

• evet memnunum.

0|0
    0|0
  • İstanbulda dogup buyumeme ragmen hıc sevemedım

0|0
    0|0
  • mersin/mezitli

güzel hosuma gidiyor

0|0
    0|0
    • mersin tarafıda güzelde sıcak be hocam ya yazları

• ben pursakları tek geçerim .d.dd.