3-5-2 mi 4-6-0 mı? veya başka öneriler?

3-5-2 mi 4-6-0 mı? hangisi bence 4-6-0 en güzeli. Lucescu modeli. işte futbol ve genel kültürle alakalı önemli bir soru.

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• ben 3-5-2 taraftarıyım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şimdi elinde ki futbolcuya ve performansına göre değişir bu.. Bana göre en geçerli 4-4-2 dir

0|0
    0|0
  • Futbolla alakam yok şekerim, ben almiyim:)

0|0
    0|0
  • Ben bir 4-4-2 yi biliyorum ya :s

0|0
    0|0
  • Sen ne dersen o.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• barcelona sistemi dünyaya hükmediyor, ve herkesi yenebiliyorlar. yani görünürdeki 4-3-3 sistemi uygulayabilirsen en iyisi, top rakipteyken 4-6-0 oluyorlar, çünkü 2 kanat forvet ve lionel messi bi anda orta sahaya yardım edip, rakibi boğucu pres yapıyorlar. top kendilerindeyken zaten xavi ve iniesta nokta paslar atıyor,bu 2 kanat bi anda sağ ve sol forvet olup defansın arkasına sızıyorlar. ve genelde messi'ye alan yaratıyorlar. bu hareketlilik karşısında rakip defansın kafası karışıyor. ve messi'de öldürücü darbeyi indiriyor. 90 dakka bunu yapabildikleri sürece dünyada hiçbi takım kendilerini yenemiyor.

0|0
    0|0
  • soruna 5 yıldız... benim sevdiğim, pes3te de hep onu oynarım, 4-1-2-1-2.

--------------ibrahimoviç

---------------------------------pato

-------robinho

-----------------------------aquılanı

---seedorf

--------------vanbommmel

zambrotta-------------------------abate

----------t.sılva---------nesta

--------------abbiati

0|0
    0|0
  • En güvenlisi 4-4-2.

0|0
    0|0
  • 4-2-4 iyidir.

ileri dörtlünün kanatlar sağlam olacak ve top hep ilerde kalacak şekilde barca futbolu.

0|1
    0|0
  • elinde alex ..delgado tarzında adam varsa ve oynatacaksan 4.3.1.2 oynamak zorunda kalırsın...ama kanatların iyi ise..messi gibi gole dönük ronaldo gibi her yerden vuran adamların varsa..4.2.3 1 dir sistem...4.6.0 sistemi çok risli ilerde kalabalık yakalanıp kontra yersin ve pivot santrafor şart bir takıma..3.5.2 artık oynanmıyor geri üçlün ok gibi seri olmalı..degillerse kevgire dönersin...

0|0
    0|0
  • Her takım elindeki oyuncu kalitesine göre sistem uygulamalıdır ekinoks

0|0
    0|0
  • 3-4-3 orta saha kuvvetli futbolcu lazım yoksa iş kötü olur.

0|0
    0|0
  • 4-3-1-2 diyorum

0|0
    0|0
  • goruntu olarak 4-4-2 ama mantelıte olarak hucum kanatlar cok calısmalı ortadakı ıkı oyuncunun bırı ılerı genellıklle dıgerı defans odaklı ama ondekı lıberoyle arkdakı lıbero kopru mahıyetınde oynamalıı.

0|0
    0|0
  • en güzel taktik benim fifa 99 da oynattığım taktik 1-4-5 taktiği...

0|0
    0|0
  • ben portekızı alrım psde 10 1 bır oynarım.. ronaldo ve diğerleri..

0|0
    0|0
  • 4 4 2 favoriim.

0|0
    0|0
  • 3 beşten anlamamda fener son anda kurtardı :)))

0|0
    0|0
  • 3-5-2 iyidir.

0|0
    0|0
  • halı saha aktiği en iyisi 1-1- diğer kalan herkes forvet anasını satayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...