Beyler Eşiniz Hamile Olunca Aldatır Mısınız ? Bayanlar Hamile Olunca Eşinizden Bekler misiniz Aldatmasını?

ya mevzu şu

uzman b i karı şöyle demiş , karı diyorum çünkü saçmalamış :D neyse

şimdi bayanlar hamile olduğunda eşleri onları aldatırmış , hadi diyelim bu b i nebze

b i nebze olmayan ; bayanlar bu durumu normal karşılarmış ve ses çıkarmazlarmış eşlerine tam yetemediklerini düşünürmüş

duyunca oha dedim :D benim eşim olsa öyle bişe olsa beni kesin oyardı gabila :D

kardeşim erkek de niye aldatsın . adam 15 sene elizabet yapmış :>) 5 ay tutamıyomu dişini şeyini cartını curtunu işte :D

söz sizde arkadaşlar .>)

* Yorumlarınız Üzre Teşekkürüm Desiniz *

0|0
16|17

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• ALLAHIM öyle adamlardan korusun beni ve Cem'i cümlemizi

Umarım karnımda onun bir parçasını taşıdığım için beni el üstünde tutsun yahu

O adamın kafasını gözünü kırdıkların hem bana,karnımın üzerine yatarım da kendime zarar veririm sonra ama he Uff bu erkeklere çocuk da doğurmayacaksın bence :(

Al işte evlilikten soğumam için bir sebep daha çıktı ortaya

3|1
    0|0
  • zaten hamilelikte bir risk yoksa, son ayına kadar devam edebiliyor ilişki, oda erkekleri rahatlatmaya yeter diyorum... Ama erkeğinden erkeğine değişir.. azıcık çapkınsa,aldatmasa bile gözü sağda solda olur,kadınlarda hamilelik psikolojisiyle beni aldatacak diye düşünür durur. durum bundan ibaret :)

2|1
    0|0
  • iy o zaman kocalar da hasta olduğu zaman biz de ihtiyacımızı başkasıyla gidermeliyiz hak vermek bunu gerektirir !

4|1
    0|0
  • Öyle bir şey yaparsa kafasını duvara sürtüp kıvılcım çıkarırım. Uçkurundan tutar tavana asarım. Artı bir de "Tükür oğlum babanın suratına" var.

2|3
    1|0
  • Eğer ben onun çocuğunu taşırken böle bişey yaparsa babalığı haketmiyo demek ,siki kopsun!

3|2
    1|0
  • Eşiniz size en güzel hediyeyi versin sizin hediyeniz aldatmak olsun. Bunun affedilecek bir tarafı yok hayat müşterekse ben ağrıları sancıları cekerken sende nefsine hakim olacaksın. Nankörlük dür bu başka bişey değil.

1|1
    0|0
  • O karnımızda olanı tek başımıza yapmıştık tabi.

4|1
    0|0
  • Ey zeka küpü, .kadın bin bir zahmetle ve bir çok şeyden feragat ederek senin çocuğunu taşıyor ama sen dürtülerine hakim olup da azıcık mantığın ve vicdanınla hareket edemiyorsun bu mudur?

2|0
    1|1
  • Aldatsın da görsün bak noluyor

3|1
    0|0
  • O kadar da değil yani. O yapmıyo da sanki biz yapıyo muyuz o dönemde. Hem hamilelikte bir sorun yoksa 6. aya kadar bir sakıncası yok diye biliyorum. 3 ay da sabrediversin artık :D

2|1
    0|0
  • öyle karaktersiz biriyle allah karşılaştırmasın ne beni nede başkalarını.

2|1
    0|0
  • cinsel organına kezzap atarım

0|1
    1|0
  • Aldatan için bahane odur herhal

1|1
    1|0
  • ayyy alemsin sen ya aldatmasın olma mı ?

ama yinede teşekkürümDesin* :)

1|1
    0|0
  • aldatırsa doğacak çocuğumuzu ona göstermem ben -.-

2|0
    0|0
  • Kafasını koparırım.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• cocugumu tasıyan kadını aldatırsam allah bana cennet gostermesın,boylesı serefsızlık olurmu hıc!

8|2
    0|0
  • fırsat bulursa çoğu erkek affetmez neden dersen 6 aydan sonra cinsel ilişki yasak olduğu için, ve erkek onun tadınada vardığı için ister istemez özlüyo ama yapamıyo onun için başka kadınlara gidiyor, aslında 6 aydan sonrada arada bir iki sefer çocuğu ziyaret etmek lazım :D:D

1|1
    6|1
    • :D tutulabilir bence usta

• Allah doğruluktan ayırmasın :D madalyonun ikinci yüzünü gösterenlerden etmesin bizi amin .>)

• amin kardeş :)

• Yok daha neler. Eğer bir adamın eşi hamşle kalıp sıkıntıya girmişken bir de o kadını aldatırsa o adam hayatının en büyük hatasını işlemiş olur...

2|1
    0|0
  • aslında erkkelerde blkı vardır bu sorun ama su onmlıkı bklesın acelesı nymıse elıozabt yapsnlar karısı kacmıyorkı :) bırde su var o haldeykn yaklasnlar dahı var :( bn ne olursa olsn ksnlıkle aldtmaya karsıyım

2|1
    0|0
  • karakterisiz lik yoktur bro bizim içimizde sabır ederiz bir kaç ay daha önümüzde koca bir ömür var :)

THE END...

1|1
    1|1
  • Ne aldatılmak isterim

Ne aldatmak

2|1
    0|0
  • Adamız biz bizde yamuk olmaz

2|1
    0|0
  • doğmamış çocuğumu ve eşimi düşününce midem bulanıyor böyle bir şey hayatta olamaz.

2|1
    0|0
  • hamileyken değilde çocuk doğunca oluyo genelde ama ben kesinlikle yapmam

2|1
    0|0
  • yok canım asla

1|1
    0|0
  • Ulan ben sevicem, evlenicem bir de aldatıcam. Var mı öyle şey insanlığın kitabında

2|1
    0|0
  • öyle şey mi olur ya daha çocuğumun yüzüne bakamam

2|1
    0|0
  • Hamile olsada olmasada aldatmam insallah

2|1
    0|0
  • hadi birincisini anladıkta

ikincisi çok saçma dediğin gibi

o nasıl kadındır ya :DD

1|1
    0|1
  • karektersiz degılım

0|1
    1|1
  • aldatmak çok yanlış hamileyken çok mu azdın banyoda sürtün karının kalçalarına yine boşalırsın

0|1
    3|3
Yükleniyor...