İlişkim bitti aklımda takılan bazı problemler var kız arkadaşımın bittiktn sonra dedklri yardımcı olabilrmsnz?

ilk konuştuğumuz zamanlar hoşlanıyordum ve denemek istedim güzel olur diye dedi. Denemeye başlayınca ilk hafta sevdim dedi seviyordum dedi. Ona güvensizliğimi hissettirdim ve bir hafta çok üsteledim bazı davranışlarda bulundum itici ve sevgisi bitti 5 gün üst üste üsteleyince ayrılma nedenini diye sorunca oda davranışlarından dolayı dedi. Beni sevmiyormuydun diye sordum Seviyordum dedi Anlamak istemiyorsun ben sana yakın davrandım iyi davrandım davranmasaymışım dedi. buradaki '' Sana yakın davrandım iyi davrandım davranmasaymışım'' cümlesi ne anlama gelir sizce? sevmiyordummu anlamına gelir? Ona ayrıca boşlukta olduğun içinmi yalnızlığını gidermek içinmi çıktın diyede sordum oda eğer öyle olsaydı facebooktan ilişki durumu yapmazdım senle dedi. ayrıca kızın ilk İlişkisiymiş daha önce sevdiği olmuş ama kurmamış ilişki. Hayatında ilk defa seni seviyorum cümlesini bana karşı kullandığını söylemişti ilk dediği gün. Umut vermek gibi birşey söz konusu değil ilişki benim yüzümden bitti ben onu çok üsteledim oda bunaldı. üstelemeye hiç gelemiyor karakteri öyle geçmişinde hep üstelenmiş. ilişkimiz 2 ay sürdü 1 ay boyunca ilk tanıştık birbirimizi tanıdık o süre boyunca hoşlanıyordu bende sevmeye başlayınca ilişkimiz başladı içtenlikle söylüyordu sevdiğini bunu anlarım. Ama onun hep ağzını aradım çoğunlukla o yüzden güvensizliğimi hissetti ve zamanla en sonunda davranışlarımdan bir hafta sevgisi bitti ve ayrılmak istedi

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Demek ki sevgisi hemen bitmiş ya da istedigi hayat bu degil bazen insanlar gider bir amac olmadan bir anda sıkılırlar.hayattan sıkılan insanlar var bazen yanlarinda birini istemezler..bu sevmedikleri anlamina gelmez..bazen yemek yemekten uyumaktan disari cikmaktan depresyona girmek gibi bisey bu..sende böyle bir kiza denk gelmissin

0|0
    0|0
    • Ayrıldıktan 3 hafta sonra başka biriyle konuşmaya başlaması normalmi sence? artık sevmediğini söyledi ayrıldıktan sonra gerçi...

• O zaman o kiza hem.cinsim diyerekten kaşar derim k.bakma kıçı yememis var ya bazi insanlar sevilince deger bilmio valla bak..allaha havale et

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...