Birisinden hoşlandığınızda...

...neden gidip direkt yanında konuşmazsınız..? Neden "bir şey söyleyebilir miyim ama özel..." diye bir kenara çekip ilginizi ilan edersiniz..?

...ya da yalnız olduğu anı yakalamaya çalışırsınız..?

...bir şey diyecekseniz direkt deyiverin, biliyorsunuz ki (bu kısım erkekler için) bu kızların çenesi düşük, tekrar arkadaş grubuna gittiğinde: "ne dedi, ne dedi..?" diye melahatlıkları tutacak...

...ve o kişinin sizin hakkınızda atıp tutacağı da malum, buna mahal bırakmamak adına, direkt bulunduğu ortamda ilginizi belirtmeniz daha makul değil mi..?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• 'Bu kısım erkekler için' notunu okuduğum halde sorunun o kısmını da büyük merakla okudum :)

Sebebi, özgüven ile ilgili olabilir ya da olumsuz bir tepki alırsa diye bir nevi önlem olabilir. Tabii bir de adı üstünde 'özel konuşma', sadece ikisini ilgilendirir. Bu durumda taraflardan birinin ağzında bakla ıslanmıyor ya da dedikodu yapıyorsa, o onun karaktersizliğidir.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ooo azizim nasılsın ?

adam gibi söylerim azizim

yahu dedimki

seni seni seni

böyle böyle seviyorum ulan dedim.

cıkarım karşısına adam gibi söylerim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu biraz cesaret işi uluorta söylemek çok basit olsaydı sanırım insan kendisiyle bu kadar savaşmazdı .başka bir zırhı üzerine geçirivermek için bocalamazdı diye düşünüyorum .

0|0
    0|0
    • ...zorlaştıran nedir..?

• ...gösterin o vakit, lütfen... :)

• Ben gizli saklı bile söyleyemem utanırım !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Burası türkiye, bilmem farkında mısın senden hoşlandım dediğin an 2 - 3 kişinin yanında sanki kötü birşey yapmışsın gibi ya Sapık damgası yersin ya da tacizci yanında erkek varsa seni bir güzel pataklar kız varsa sapık der kaçarlar... lütfen bu genelleme değil tabiki ama böyle bir ortam ve böyle bir koşulda bu dedikleriniz zor, çünkü o kadar çok bir bayana açılan oluyorki bu devirde aşk ve açılma denilen şeyin bir manası mı kaldı? eskiden 1 kıza ömrü boyunca belki 2 belki 3 teklif gelirdi... şimdi ise gün içinde onlarca erkekten teklif alan bayanlar mevcut... bu manayı sanal ortamlar samimiyetsizlikler öldürdü.. tek sebep budur.

0|0
    0|0
  • Bence direkt saçlarindan kavrayip " Benim oluceeksin uleeen " demek en mantiklisi asla hayir diyemez. Karsi cikarsa kafa atarim

0|0
    0|0
  • Ya bir cingar çıkartırsa tersleyip aşağılarsa herkesin önünde örneğini çok gördüm?

0|0
    0|0
    • "...sırf bu aptalca davranışın yüzünden hayat boyu yalnız kalmaya mecbursun der..." çeker giderim...

• Vay anasını yalnızlığa da mahkum olduk o zaman her türlü olabilecek olumsuz duruma rağmen ulu orta yerde hoşlandığımı itiraf ediyorum ne kaybederim ki o kaybeder haklısın aslında konsantre...

• ...tırnak işaretini yanlış yerde koydum...

Yükleniyor...