Sorum Bayan üyelere Cevaplarmısınız Lütfen ?

Zayıflamaktaki amacınız nedir? Yaz yaklaştığı için tüm Bayan arkadaşlarımda aynı telaş, ama bildiğiniz gibi değil. Herkes kilo vermeliymiş.. Yahu neden kendinize ve Bedeninize bu işkenceyi, eziyeti yapıyorsunuz ki? Sinir oldum.. Herke s " Boyum şu kadar, 3-4 kilo vermeliyim acilen " modunda.. Amaç nedir? Kilo'nun rakkamını mı düşürmek.? yani 62 Kiloydum, artık 55 kiloyum mu demek? Hatun kişi evet 62 kg'den 55 kg'ye düşmüş, ama kilolarını sadece Kollar ve yüzden vermiş.. Kalça ve Bacaklar portakal ... Neden düzgün bir şekilde kg verip de bunu kalıcı ve sağlıklı yapmıyorsunuz ki? O kadar aç kalacağınıza, o 3-4 kg fazlalığı spor yaparak şekillendirmiyorsunuz ki?

• Kilom düşük olmalı.....!
    A seç
  • Fiziğim Seksy görünmeli...
    B seç
  • Bedenim orantılı olmalı...!
    C seç
  • Ay uğraşamam, ben mutluyum böyle....!
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
151

En İyi Kız Görüşü

• Yaz mevsimiyle birlikte renkli ve ince kıyafetler meydana çıkar, tabii bikiniler ve mayoları unutmamalı. Ve kıştan alınmış kilolar verilmek istenir. Bu her yıl böyle olur. Kışın nasılsa kalın ve koyu renk giydiğimiz için kilolarımız belli olmaz diyerek yenilir, içilir. Yaz kapıyı çalınca telaşlanılır doğal olarak.

Bu bir alıp vermeler vücutta büyük deformasyonlara neden oluyor, sağlık açısından da kötü.

Çoğu kadınımız için sağlığı değil, imajı önemli ne yazık ki.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• benim öyle bir derdim yok Allaha şükür. Ama zayıflayanların tek amacı denizde selülitlerim gözükmesin, göbeğim erisindir.

0|1
    0|0
    • İyi de çoğu yemeden içmeden keserek KG rakamını düşürüyorlar sadece. Söylersen de hemen " Ama ben 53 kg'yim " diyorlar.. Ben de yapıştırıyorum cevabı hemen " Evet 53 kg'sin , bunun 25'i Göbek ve Kalçanda " diye :-)))))

• sağlılıklı olmak için ve fazlalıklarımdan kurtulmak istyorum fakat benim üç dört kg fazlam yok :D hocamla bu kilo mevzusunu konuştuğumuzda toplum zayıf insan görmek istyo karşısında ve daha çok seçeneği oluyor insanların demişti bana

0|1
    0|0
    • Doğru dememiş mi ? Kaç kilosun ki? boyun kaç?

• beni bir sen anladın sende yanlış anladın misali tamam uzatma :D

• iyidir ama.. diye biliyorum hani ben yani :-)

• Kilom düşük olmalı !

0|1
    0|0
    • Yani şekli şemali önemli değil öyle mi ? 45 Kilo ol ama 15 kg'si basenlerde olsun önemli değil :-)

• niye değil mi ki :) boşver seni beğenen böyle beğensinn balımm :))

• hiç zayıflamaya çalışmadm aklımdan geçse bile diyet diye kavram hayatmda hiç oluşmadı .yıllardır yürüyüş ve kısa bir süredir de plates yapıyorum .çok da memnunum halimden :)

0|1
    0|0
  • Kilom dusuk olmali kesinlikle ne kadar zayif o kadar iyi valla boyum 165 malesef obeziteyim :( 52 kiloyum yemek yemeyi tamamen biraktim amacim 37 kilo olmak :( :(

0|1
    0|0
    • Nasıl Yaaa... Yani seni Büyüteçle mi göreceğiz... Hımmm.. Peki 37 olduğunda Madalya mı takacaklar.. Sadece Fikrimi söylüyorum.. 1,65 boyla 37 nKilo olduğunda ben seni gördüğümde midem bulanır sanırım...

• Kilo vereyim gerisi onrmli diil ::)))

• İnanamıyorummm...

• Aynen. Kimisi kilo verip zayıflayarak öcü gibi oluyo sonra da dünya güzeliymiş gibi sonunda başardım demez mi :)) Sporla vücut şekillenmesi ve herkese yakıştığı kiloda olması mantıklı.

0|1
    0|0
  • benim kilo derdim yok

0|1
    0|0
    • Zaten farkındaysan Kilo derdi olmayanlar sadece cevap veriyor :-)))))

• Her mevsim dikkat edilmeli kiloya

0|1
    0|0
  • Benim kilomla alakalı bir sorunum yok.Ama spor yapıyorum ve sağlıklı beslenmeye çalışıyorum.Sebebi dış görünüşten ziyade sağlığım için!

0|1
    0|0
  • ne akadr üşengeç milletiz spor yapmıyorlar hiç

0|1
    0|0
  • valla beni o konu ilgilendirmiyo..ne kadar yersem yiyim kilo alamıyom:)

0|1
    0|0
  • Ay uğraşamam, ben mutluyum böyle

0|1
    0|0
  • Medya ve cevre baskisi, güzellik idealleri...her kizi ister istemez etkiler...bende kilo vermeye calisiyorum, baliketliyim, sanki daha zayif olmak zorundaymisim gibi hissediyorum...

0|1
    0|0
    • Balıketli her zaman benim daha hoşuma gider, ama fit ve düzgünse.. yani bakımlıysa :-))

• " ama fit ve düzgünse " bu ne simdi? -.-

• Ne olacak... 1,68 boy ve 68 kg bir bayan Balıketli sayılır. Spor yapmasa yanlardan ve sırtta Yağ birikimi oluşur.. Canlı ve dinamik hareket edemez.. mesela 20 metreden fazla koşamaz, çünkü vücudu her yana sallanıp savrulur, bunu ast ediyorum .

• Ben de formumu korumak icin ugrasirim. Ama kışın yeyip yeyipte yazin kilo verilmez. Her mevsim dikkat edilmeli kiloya. Ben her mevsim dikkat ederim. Yaz ya da kış olmasi beni ilgilendirmez. Yememe dikkat ederim her zaman. Boyum 1.56 , kilom 46. Ama cok az bir sey gobek oldu bir aydir. 1-2 kg versem tum gobek gider. Cunku gobegim cok az yinede kendime yakistiramiyorum gobek ya da kilo filan. Kizlarin cogu yer yer sonra zayiflamak ister. 1-2 kg verilirde kizlar bayagi kilolu yaa.

0|1
    1|0
    • Sormaaa.. Hele bu düşük bel modası da iyice fena etti.. eskiden Pantolon tutardı ve sarkmazdı.. şimdilerde her yanından pörtlüyo vala.. Bide hiç düşünmüyorlar nasıl görünüyoruz diye, yakışıyor mu diye.. Görsel çirkinlik işte ne yaparsın..Öyleleri de olmalı ki diğerlerinin kıymeti bilinsin :-)

• Iste bu yüzden 37 kilo olmak istiyorum anladin mi şimdi soran arkadasim...

• Valla cevremdeki tum kizlarin en zayifi 65 kg den basliyor. 95 kg ve ustude var. Ve herkes beni begenmiyor. Neymis kiloluymusum. Kendilerine hic bakmiyorlar onlarin dar paca pantolonlarinin tek bacagina benim iki bacagim giriyor :) Vücudumda orantili ve zayif. Zaten boyuma gore kilom iyi

Erkekler Ne Diyor 1

• aynen abi yemin ederim tebrikler çok iyi bir mevzuya deginmişsin... bide anlamadıgım artık agırlıkta çalışmaya başlamışlar kaldırdıklarının 3/1'i kadarlar yok yani öyle kaldırıyolar 3-5 gram vercez diye yarın bir gün evlenince çocukları olmayacak bir boka yaramayacak sonra :D

1|1
    0|0
    • Sağlıklı olanı işlerine gelmiyor bir şekilde , ama neden ben de anlamış değilim.

Yükleniyor...