Boks tekniği ve gücü hakkında

Arkadaşlar ben 2,3 aydır boksa gidiyorum bırakıp 4,5 ay sonra tekrardan başlasam bildiklerimi unuturmuyum birde 2 aylık boksörle 5 aylık boksör arasında teknik ve güç farkı olurmu?

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• bildiklerini unutmak demiyim de zaten 2 3 ayda anca vuruş tekniğini öğrenirsin arada tekrarlarsan unutmazsın

2 aylık bir bokscuyla 5 aylık bokscu arasında bariz ve net fark olur tabi boks aşama aşamadır sen 2 ay gittiğinde level 3de kaldıysan adam 5 ay gidip level 6ya çıkmıştır güç olarak kesin birşey diyemem güç birçok etkene bakar altyapı , kondisyon , kas vs..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 5

• ayna karısına geç gölge boksu yao hergün ve evde kum torbasınla çalıs boksörüm ben dediklerimi ciddiye al ;)

0|1
    0|0
  • ben de milli karateciyim kardeşim boksla da urasıom cevik olursun zor yatarsın karatede zaten dısarıda dayak yemen imkansız gibi bişey :)

0|1
    0|0
  • daha seri daha çevik olur.savunma duruşu daha gelişmiş olur

0|2
    0|0
  • Tabikide fark olur. arada 3 ay fark var. O 3 ay içinde kaç kez antrenman yapıp seni sollar haberin var mı ?

0|0
    0|0
  • olm bırak bu isi yha cok fena oluyor kendini güclü sanıp gelen gecene vuruyon resmen

ben 1 ay giddim dayak yedigin cocukları dovüyordm :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...