Arkadaşlar sorumu cevaplar mısınız ??*

arkadaşlar ben öğretmenime aşık oldum ve o da bunu biliyor ama benden de hiç uzak durmuyor tam tersine öğrendikten beri daha yakın neyse o bu sene çok üzgün bana okuldan gitmek istediğini sıkıldığını bu okulda kendini fazlalık gibi gördüğünü anlattı dersini kimse dinlemiyor benden başka gitmeyin falan dedim ama çok üzgün derslere keyifsiz geliyor istemiyor ben çok üzülüyorum onu nasıl mutlu edebilirim üzülmesini istemiyorum tamam gidicek zaten ama onu gidene kadar nasıl mutlu edebilirim (sorumu düzgün cevaplayana +1 )

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Mutlu etmek kolayda sonra başına gelebilecekler riskleride alman lazım onun umrunda olmaz o gidecek zaten ama arrtık sana başka bir gözle bakacak herkes v.s v.s dillerine dolacak adın çıkacağına ... çıksın derler.. Onu mutlu etmekte nasıl dersen normal bir erkek gibi git yanına konuş felan eyer böle ikinizde biliyorsanız gizlemenizin bir anlamı yok ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• altına yatarsan zevkten 4 köşe olur böylece onu mutlu etmiş olursun böyle soruya böle bir cevap yakısır

0|0
    1|0
  • İsterseniz beraber gezelim sinemaya falan gidelim de. Beraber bir gün geçirin, onun sana olan duygularını tam anlamıyla öğrenmiş olursun

0|0
    0|0
  • Yaşın daha ufak. Bu tür yakınlaşmaların sonu kötü biter. Özellikle haberlerde görmüşsündür. genç kız gibi davran ve aklını başına al. Kimsenin canı yanmasın.

0|0
    0|0
  • Sen ogretmenine nasil acilabildin ilginc ben sevgililerime zor acilmisimdir

0|0
    0|0
  • Sana daha yakin davraniyo seni yapmak istiyor o zamannn cok sanslisin

0|0
    0|0
  • ilk kez karsılasıyorum ne diyecegimi bilemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1