Erkekler yavar mı sizin cevabınız nedir

öncelikle şunu diyeyim yaşım 30-35 değil onu öylesine attım yaşa göre cevap vermezseniz sevinirim

sorum da şu bir erkek neden yavşar sevdiğine mi yavşar yoksa sevmediğine mi ve bir kızı seviyosa ama tanımıyosa ona nasıl davranır kavga etmeye ona sataşmaya çalışarak mı ona yakınlaşmaya çalışır başka varsa onlarıda söylermisiniz acil yorumlarınızı bekliyorumm

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeğin neden yavşadığını anlayamazsın başta kardeşim aşk'mı seks'mi amacı nedir anlayamazsın arada mallar çıkıyor 2ci gün kızda gevşedi diye teklif eden nerdenmi biliyorum KS onlarla dolu herif direk bayanın sorduğu sorunun altına soruyla alakasızca sevişelimmi diyor yahu var mıböyle bir zihniyet ! her neyse niyetlerini anlamak için onlara biraz zaman ve fırsat ver derim niyetine göre muhabbetini koyar muhabbettene görede niyetini anlarsın :)

1|0
    0|0
    • peki hiç bakmıyo ama sadece yavşıyo ama başka bir kızlada sürekli ilgileniyo konuşmaya çalışıyo hep ona bakıyo o zaman niyeti ne olabilir ben bu çocuğu çözemedim

• Niyeti niyet değil o zaman ciddi değil yani boşver bulaşma o kafadaki biriyle

mutlu olamazsın aldatır :)

• evet bitanem çok yakından tanıyosun :D

Erkekler Ne Diyor 6

• yavşar

ne yazık kı son zamanlarda ahlak kuralları hıce sayıldıgından

ınsanlar karsıdakının duygu boslugunu cınsel fırsat olarak degerlendırıp

kımısı sırın gızukmeyı basarıp yavşar kımısıde mıde bulantısı yaparak yavşar

her ınsanın yaklasım bıcımı farklıdır

ama su gercek kı cıdı nıyetle yaklaşan herzaman kendını bellı eder

bunun bı kalıbı yoktur

cıddı yaklastıgında karsısındakının kafasında soru ısaretı bırakmaz

0|0
    0|0
  • eger sevıyorsa onu kaybetme korkusunu yaşayarak ona oyle davranır.

seven erkek yavşayarak kızı kaybetme tehlıkesıne gırmez hıc bır zaman. karekterlı bır kısılık ıse

mesafelı davranır .

0|0
    0|0
    • o bana değil de başka bir kıza yavşıyo ama beni seviyo diye gözüküyo yani sevmediği birine mi yavşar

• amacına ulaşmak için tek sebep bu

0|0
    0|0
  • yavşıyorsa uzak dur derim.

0|0
    0|0
    • yok bana değil başka kıza yavşıyo ama bana bakıyo falan yani herkes bu kesin seni seviyo diyodu da o yüzden soriyim dedim yavşayan erkek sever mi o kişiyi

• erkek dediğin biraz ciddi olmalı, seviyorsa hoşlanıyorsa adam gibi gidip konuşmalı.. öyle yavşaya yavşaya işler yürümez.. ama bazı bayanlar vardır böyle yavşak tipler hoşuna gider.ya da o yavşayan erkek nabza göre şerbet deyipte o hareketleri yapıyor olabilir...yavşayan erkek sever mi o kişiyi sorusuna cevap verdim sanırım.

• 2 ihtiaml... ya sevgi ya seks istiyordur

0|0
    0|0
  • canı ister yavşar, açık görür yavşar :D

0|0
    0|0
    • ama sevdiğine mi yoksa sevmediği öylesine bir kıza mı yavşar

• sevmediğime derim ben

• ohh bee rahatladım teşekkür

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...