Sizce bir daha ona nasıl rastlayabilirim onu nasıl bulabilirim? Fikir veren herkese +1

Arkadaşlar seneler sonra ilk kez kalbim bugün pırpır olduuu ve ellerim titredi çok heyecanlandım... en son lise 2 de olmuştu böyle bir olay ve birdaha kmseyı sevmeme yemın edıp erkeklere kusmustum ta kii bugün onu görene kadar... şimdi üni 3 öğrencisiyim. Okulda bir çocuk beni durdurdu ve "you speak englısh?" sorusunu sordu yes dedım sınıfıın boş olup olmadıgını sordu evet boş gelin çalısın dedim.bende calısıyordum. ve pc ye giriş yapamadı yardımm ettim. çok teşekkür etti. adı bile yazıyordu dikkat etmedim adına çok pişmanım onun adını sılıp kendı adımı yazdım sısteme gırış yaptım. sevindi dersini çalıştı. 2 saat yanyana oturduk ders calıstık. onun hakkında tek bıldıgım avusturyalı oldugu bunu soyledı dersını calıssın dıe daha fazla soru sormadım giderkende çok teşekkür ederim dedi çok sevimliydi avrupa parlemontosu gibi birşey çalısıyordu kaça gıdıyor onu bile bilmiyorum nasıl bulabilrim sizce bidaha onu ben? koskoca ünide birdaha nasıl rastlıcam ona :(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben you speak english desem , beni dövmediğiniz kalır :D ulan bir avrupalı kadar olamadık ya la

1|0
    0|0
    • ilk görüşte aşık oldum :D

• özel üni oldugu için çok yabancı öğrenci var :(

• o zaman ne diyoruz allah kolaylık versin diyoruz. sana başarılar :D ben tüydüm

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşım bıraz aklını kullan :) koskoca universitede kaç tane avusturyalı var . Araştırırsan bulursun.

1|1
    0|0
    • nerden bulcamm kıme sorucamm yardım et arkadasımm :)

• okulun belli başlı tanınan kişleri vardır onlara sor ...

• kamera kayıtlarından bakabilirsen işine yarar

1|0
    0|0
  • Bidahada bulamassın giden gitmiştir :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne güzel :) Avrupalılar genelde çok nazik oldukları için böyle heyecanlanmışsın. Arkadaşın dediğine katılıyorum. Yalandan bir defter veya kitap veya kalem işte neyse kayboldu diye idareye git avusturyalı birinin de bulursun belki.

1|1
    0|0
    • keşke bir daha görebilsem ah ah.. :)

• Okulun bitmesine daha var yine karsilasirsiniz merak etme :)

1|1
    0|0
    • inşallah ya sarısın gözlüklüydü çok tatlıydı kız::) türkçe bilmiyor ben öğreticektim ona keşke deseydim sana ben öğretirim diye yaaa :'(

• sitesinde varmıdır nerde vardır o ya:D

• O kadarini bilemem okuldan okula degisir bu :)

Yükleniyor...