Spor salonunda ilgilenmeyen hoca... lütfen yardımcı olun

Spor salonuna başladm ilk başladığımda bir kadın vardı bana orda yardımcı olacak hocalar olacağını söylemişti 4 - 5 gündür gidiyorum yürüyüş vs yapıyorum ama kaç dakika yapacağımı falanda söylemediler tek yaptıkları makinayı açmak ve yürü demek bugün gittim ve sordum orda oan bir erkek hocaya hoca olarak tek onu görüyordum çunku orda öğrencim var dedi kadının birazdan geleceğini söyledi başka biriyle ilgileniyordu... fakat kadın bana orda yardımcı olunacağını söylemişti hocaların... kafama göre biniyorum aletlere çok saçma diye eve geri döndüm szce o hocanın benimle ilgilenmemesi normal mi yani herkesin kendine göre hocası varsa eğer orda neden başka bir hoca yok sonrasında bana program verirler mi vermeleri gerekir mi? gerekirse neden bugün öğrencim var dedi yoksa başlar başlamaz mı vermeliler ilgilenmeliler yeni başladım hiçbir fikrim yok ne yapılacağı hakkında. Bugün yardım istedim aldığım cevap bu oldu ne yapmalıyım anlam veremedim bu işe böylemidir bu işler gerçekten daha çok yeniyim ilgilenilmesi gerekmez mi...

Güncellemeler:
Bugün aradım salonu sordum özel hocaların saatlik ücreti varmış. soru kilit.

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Sen gel benim yanıma her gün seninle ilgileniyorum güzelim

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Spor salonuna yazıldığınız zaman ne maksatla üye olduğunuz sorulur ve istediğiniz doğrultusunda size bir program verilir. Sizde bu progrm dahilinde 2-3 gün hocalar eşliğinde programda yazılı terimleri öğrenene kadar hareketleri yaparsınız. 2-3 gün sonra zaten öğrendiğiniz için sormaz kendiniz sırasıyla hareket ve setleri uygularsınız. Özel drs diye bir şey yok. Saçmalamışlar ve dediğiniz gibiyse ortalığı ayağa kaldırmanız hakkınızdır. Kötü reklamını yapacağınızı da söyleyin bakın nasıl eşşşşşek gibi sizinle ilgileniyorlar.

0|0
    0|0
    • 1 ayımı doldurayımda reklamlarını yapacağım :)

• kovarlar canım kovarlar çooook yüzsüz tipler bunlar :)

• amann tamam naparsan yap :)

• bır erkek hocanın bayan ögrencıyle ılgılenmemsının tek mantıklı bır acıklaması var oda yanlıs anlaşılmaktan korkmak

bayan hocalar bayan ogrencılerle

erkek hocalarla erkek ogrencılerle ılgılenırler. neden kendın sormuyorsun?

orda sadece sen degılsın sadece onlarca ınsan var hangısıyle ılgılensın?

belkı senın yenı oldugunu bılmıyorlardır.

0|0
    1|0
    • yeni olduğumu biliyor ve başka bir bayanla ilgileniyordu sebebi özel hoca olmasıymış

• yaww he he öyle haklısın sen bilirsin.

• kusura bakma ama burada bır soru soruyorsun

yorum yapınca,tavsiye verınce '' yaw he he oyle haklısın sen bılırsın''' yazıyorsun

- eger hocalarına bu tarz sorular sorup .hocanda senınle ılgılendıgı halde sen çıkıp

'' yaw he he haklısın sen bılırsın '' dıyorsan . kusura bakma işte boyle bır soru sorarsın...

• Saçma bir yere yazılmışsın işte. Özel ders olmadıkça devamlı ilgilenmez lakin öğretmesi gerekiyor. Paranı iste, başka yere yazıl derim.

0|0
    0|0
    • paramı istememem için imza attırdılar özel hocayı nerden bulucam

• Paranı bilemem ama orada devam etme derim. Öğrenmeden yapılacak iş değil. Sakatlık geçirirsin.

• hadi sakatlık geçirsem neyse sürekli yürüyorum ne sakatlığı ya ağırlık mağırlıkta kaldırmıyorum ki sakatlık nasıl geçireyim ağırlık kaldırmam gerekiyor benim yürümem değil

• aşağıdaki yorumlara baktım bir allahın kulunun salona gitmediği belli. yeni başlamışsın daha 4 5 gün oldu diyosun. normal ilk başlayan herkesi serbest bırakırlar. üğstüne gelmezler pek. sen karışık her alete gir. sadece yürüyüş yapma her hareketi yapmaya çalış . vucüdun bir alışsın. dur ondan sonra hoca ilgilenmeye başlar ve program yapar sana uygun. sabır ister bu spor sabır hemen vücut yapacağım fit olamak yoktur. sabredersen zamanla olur.

0|0
    0|0
    • aradım bugün özel hocaya ayrı ücret ödemem gerekliymiş

• snn işini görüyorz snn yazıp eklemen gerek çaylak ;)

• ekledım

• spor salonunda hep öyle ilgilenmiyolar şunu şunu yap evine git sürekli bu tarz şeyler sen kendini kasarsın anlamadığn bişe varsa sen gidip sorarsın .

0|0
    0|0
  • salonu bırak sahilde koş herkes seninle ilgilenir o zaman

0|0
    1|0
  • benim bildiğim spor salonundaki hocalar 2 grup insana yardımcı olurlar.

1- Güzel kızlar

2- Şu hocayla arası çok iyi olan bu dünyadaki tek amacı kas yapmak olan tipler

onun dışındakilere pek yardım edilmez.

0|0
    0|0
    • yardımcı olduğu kadın 40 yaşlarında şişman bir kadındı ... anlam veremedim buna ben ondan daha zayıfım diye mi benimle ilgilenmedi

• tanıdığı falandır belki gerçi resimdeki sensen normalde senin gibi kızlara yardım eder ama hocan eşcinsel olabilir bu şartlar altında

• önce bisiklete bin. 10 veya 15 dk onda oyalan. sonra koşu bandı.. ağırlık kaldırma 10 20 gün :D. sürekli devir yap böyle.. kilona orantılı olarak çalış günde 1 saat 1.5 saat kadar. haftada 3 günden fazla gitmen vücut direncini düşürüyor :D..

0|0
    0|0
    • iyide bunu ben eve alet alıp evdede yapardım nasıl iş bu

• :D.. o havayı solumak başkadır :D.. parfüm desen parfüm değil. ter desen ter değil. :D. o hava zayıflatıyor/ kas yaptırıyor insana :D.. bu yüzden git yani ama yardımcı olsunlar ya telefon numarasını ver baban gibi yapar kızarım ben onlar :D

• genelde personal trainer başlığı altında ekstra para istiyolar...

yürüyüş yapma 15 dk eliptik yap.daha mantıklı...

0|0
    0|0
    • nasıl yani ekstra paramı ödemeliyim bana bunu söylemediler

• iyide bana orda bunu söylemediler ücreti ödedim bana yardımcı oluncağını söylendi

• dediğim gibiymiş dimi:))

• hayret, benim gittigim salonlarda genelde kızlara cok ilgi gösterirler hatta asırı derecede. sen kalk aylarca salona gel ama hala napacagını hoca söylesin hergün hic hos degil, hic hosuma gitmez. ama senin olayın ilginc geldi su an bana.

0|0
    0|0
  • bu aralar moda oldu ya spor salonu

0|0
    0|0
  • bence bayanlara özel sporsalonlarına gidin orda ilgi alaka daha fazla(portakalspor) netten araştır sana yakın salon vardır ücretler süper ucuz

0|0
    0|0
    • ben bulunduğum yere yakın biryer istiyorum kadıkoy acıbadem civarlarında

• portakalsporun o civara yakın salonları var

• tamam not ettim

• aynen bizim hoca işte allahtan kendi imkanlarımızla bişiler yapabiliyoruz

0|0
    0|0
  • cok enterasam bır soru walla ama guzel :D:D

0|0
    0|0
  • değiştir salonu.

0|0
    0|0
  • herkesle ilgilenmek zorunda yani sana en başında bir program belirlemek durumunda spor hocası. özel hoca dediğin sürekli seni kontrol ediyor kilo durumunu kas durumunu. her hareketinde tavsiyeler veriyor yani özel hoca sürekli seninle ilgilendiği için saatlik ücreti var. ama spor hocalarının da sana bir program vermeleri gerekti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok saçma öyle birşey yok sen spor salonuna para verip gidiyorsan ordaki hocaların sana kilona boyuna ölcülerine göre bir programını verip 1 2 gün göstermesi lazım cünki normalde olan bu sen nereye gidiyorsun spor salonu diye ben anlamadm. Ben kaç senedir farklı farklı spor salonlarına gittim hepsindede ilgilendiler. Senin ilgilenme dediğin şeyden kastın ne ben onu anlıyamadm tam olarak 2 3 gün ilgilenirler programını verirler daha sonra ilgilenmezler normaldede olan bu yani.

0|0
    0|0
    • Ben ilk defa gidiyorum salona daha önce yaptım ama basketbol vs yani bir spor salonuna ilk kez kayıt oldum oda zaman geçirmek ve bazı bölgelerimi inceltmek için bel vs gibi... ilk gittiğimde yağ ve kas oran ölçümü yapıldı sonra ki gidişlerimde sadece yürüyüş bandını çalıştırıp yürü dediler ne kadar yürüyeceğimi vs söylemediler yani ilgilenilmedi bugün aradım özel hoca için saatlik ücret olarak 100 tl ödersem ancak ilgileneceklerini söylediler yarın yani bugün saat sabahın 6 sı tekrar gideceğim

• (yetmedi yazı) tekrar gideceğim tatlım. program vereceklermiş falan filan dün bana böyle söylediklerinde direk eve gelip onları aradım gel program verelim kırılcak alıncak bişey yok ya da memnun değilsen iptal et üyeliğini ama paran geri ödenmez dediler artık ne tür birşeye maruz kaldığımı anlamadım çok saçma nasıl bir program vericeklerse ne yapcaksam yapıcam bilmiyorum napcağımı sinirlerim gerildi iyice rahatliyim diye spora gidiyorum daha geriliyorum sürem dolsun başka yer bakıcam

Yükleniyor...