Spor salonunda ilgilenmeyen hoca... lütfen yardımcı olun

Gizli Üye
Spor salonuna başladm ilk başladığımda bir kadın vardı bana orda yardımcı olacak hocalar olacağını söylemişti 4 - 5 gündür gidiyorum yürüyüş vs yapıyorum ama kaç dakika yapacağımı falanda söylemediler tek yaptıkları makinayı açmak ve yürü demek bugün gittim ve sordum orda oan bir erkek hocaya hoca olarak tek onu görüyordum çunku orda öğrencim var dedi kadının birazdan geleceğini söyledi başka biriyle ilgileniyordu... fakat kadın bana orda yardımcı olunacağını söylemişti hocaların... kafama göre biniyorum aletlere çok saçma diye eve geri döndüm szce o hocanın benimle ilgilenmemesi normal mi yani herkesin kendine göre hocası varsa eğer orda neden başka bir hoca yok sonrasında bana program verirler mi vermeleri gerekir mi? gerekirse neden bugün öğrencim var dedi yoksa başlar başlamaz mı vermeliler ilgilenmeliler yeni başladım hiçbir fikrim yok ne yapılacağı hakkında. Bugün yardım istedim aldığım cevap bu oldu ne yapmalıyım anlam veremedim bu işe böylemidir bu işler gerçekten daha çok yeniyim ilgilenilmesi gerekmez mi...
Güncellemeler
+1 yıl
Bugün aradım salonu sordum özel hocaların saatlik ücreti varmış. soru kilit.
Spor salonunda ilgilenmeyen hoca... lütfen yardımcı olun