Clenbuterol yada ventolin kullanan bodybuilder arkadaşlar var mı?

arkadaşlar 4 senedir bodybuilding ile uğraşıyorum.Yağ oranımı %11 'in altına çekmek istiyorum.Zor bi süreç..Şuan %12 zaten.. Kas kitlemi arttırmaya devam ederkende yağ yakımını tetiklemek için bu tür takviyeler kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yorum ve tavsiyelerinizi bekliorum.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• valla clenbuterol sabah aç karnına 2 tablet,antrenmandan önce 2 tablet şeklinde kullanılması tavsiye ediliyordu benim antrenör tarafından ancak benim yağ fazlam olmadığından kullanmadım.arkadaşım kullandı ama riskli,kalp ritmini arttırıyor,dolaşımın hızlanıyor. zaten çalışırken kalp hızlı atıyor. bunu kullanırsan kalp krizine kadar yolu var. başka bi arkadaşım da kullandı,aynı akşam acile götürdük mesela. sen boşver bunları, zaten bi sürü bişeyler kullanıyorsundur. karaciğeri ve böbrekleri daha fazla yorma.

0|0
    0|0
    • haklısın sanırım..zaten birkaç tecrübeli arkadaştan dineldikten sonra kalp krizi falan..pek iç açıcı durumlar değil.amino ve whey kullanıyorum sadece..

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• yağ kütlen iyi yemene dikkat et kas kütleni arttır yağ yakmaya çalışma diyet yapıyım hiç deme kas verirsin

0|0
    0|0
    • biliyorum ya..zaten ketosis beslenme tarzındayım kas kütlem iyi biraz omuz ve sırt yapacak diğer yerler yerinde..şöyle iyice parçalı ve kuru olmak istiyorum..

• trapez yap kardeşim gömlekte güzel görünmüyor ama thsörtte kendine aşık olursun

• Ventolinle piramit kurle 16 mg kadar ciktim zamaninda ancak sebebi buna bagli midir bilmiyorum nabzim duzensizlesti yani 3 kere atiyor 2 veya 3 sn atmiyordu boyle olunca ekgde 58 nabiz cikti doktora gittim bisi yok dedi ben de ventolin sebeiyle olabilir belki diyw ullanmadim yag orani mevzusunda da ben kaydadeger bir etki gormedim acikcasi

0|0
    0|0
Yükleniyor...