Nerede eski ks , ks öldü bitti diyenler sizede samimiyetsiz geliyor mu?

bunlar devamında bir de nerde eski üyeler diye devam ederler ne vardı da o eski üyelerde bir ben anlamadım, bir ikisi haric hiç biri matah değildi. ibni arabi hakkında konuşalım tartışalım desem eminim cevap veremezlerdi çoğu. değişim kaçınılmaz birileri gider birileri gelir sürekli hareket vardır herakleitos aynı ırmakta iki defa yıkanamazsın demiş. şimdi daha iyiyiz eskiye göre, gayet güzel sorular cevaplar var sen göremiyorsan o serin sorunun. biliyorsan gel sorularıma yaz mesela gazali soruma yaz heidegger soruma yaz ibn rüşd soruma yaz hurufilik soruma. farahın ottomanın süvarinin din hakkındaki tarih hakkındaki aydınlatıcı bilgilendirici yorumlarını oku. gizli yazan bir hocamın ve hegelinçorabının felsefi cevaplarını takip et. şavkın sorularını oku gönlübolun sorularını oku. bir bana mı samimiyetsiz geliyor nerdfe eski günler diyenler? belki de eski arkadaşlıkları özlüyorlardır olabilir ama itici görünüyorlar hberleri olsun. ks ölmez hamdolsun.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• eskiler arasında dini konulardan anlayan islami konularda bilgili üye neredeyse yok gibiydi modlar da alttaki arkadaşın dediği gibi kötü niyetliydi şimdi o açıdan site daha donanımlı soruna da 5 *

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eski tadı yok buraların 2012 de çok iyidi.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Eski üyelerin çoğunu özlemiyorum. Sadece birkaç tanesinin geri gelmesini isterdim. Eski moderatörler tam bir faciaydı. Alayı dinsiz ve İslamla dalga geçen, İslami soruları kaldıran kişilerdi. Bunların nesini özleyeyim ! Ancak, genel olarak şimdiki üyelerin çoğu çocuk ve hep aşk soruları ağırlıklı. Hiç kültür sorusu görmez oldum. Kültür soruları da roman, magazin, sinema, hikayeden ibaret. Bilgi paylaşımı olacak soru sayısı oldukça az diye düşünüyorum.

0|2
    1|0
  • bence burayı okadar ciddiye almamak gerekiyor sonuçta buraya eğlenmek için vakit geçirmek için geliyoruz en azından benim için böyle yani yazarken kasmamak gerekiyor rahat olunursa herşey çözülür bence eski üyeler yeni üyeler diye ayrım yapmayada hiç gerek yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...