Bayanlar ve erkekler futbol üzerine...

herhangi bir stada gittiniz mi ?

kimler arasında oynandı ve skor neydi ?

sürekli gidenler için de en son gittiğiniz maç ?

0|1
38

En İyi Kız Görüşü

• Gittim galatasaray chealsa macına gitmiştim skorda 1 1 bitmişti eve geldm 2 saat birşey duymadm

0|0
    0|0
    • normal ben arenada ki bütün maçlara giderim. çok azdır orası gibi bir akustik ;)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Ali Samiyene gidiyodum ama son maça gidemedim :) Orduspor maçına gtmiştim bide Diyarbakırı 1-0 yenmişti Ordum :)

0|0
    0|0
  • Defalarca gittim.son mac Beşiktaş Elazığspor

0|0
    0|0
  • seneler önce ilk gittiğim maç galatasaray-psg

4-2 ezmiştik.kalede hayrettin vardı.adamlar ortasahadan vuruyo biz gol olmadığı için seviniyoduk.o maçı hayrettine rağmen kazanmıştık.

2.imparator döneminde olimpiyat stadına gittim.minibüsten indim adam bak stat görünüyo hemen orda dedi.ama o görünen yere varmak için bir köy geçtim tavuklar keçiler arasında.dereden taşlardan seke seke geçtim.bi dağ tırmandım.başka yol olmadığı için.stada bir girdim her futbolcu aynı görünüyo.hakan şükürle bülent korkmaz aynı mesela.bi mondragonu ayırabiliosn kaleci olduğu için:))

inönüde bjk-gs maçını beleştepeden izlemiştim tüm bjk taraftarı içinde gs tezahüratı yapmıştım...

0|0
    0|0
    • psg maçında bende vardım kardeşim sene 96 ydı sanırım. hatta maçın hakemi collina hagiyi dışarı çıkarken tebrik etmişti ;)

• o hayrettin var ya o hayrettin :/ rövanş maçını 4-0 kaybetmiştik onu da hatırlıyorum ;)

• kalede hayrettin varken 10 olmadığına dua et:)) adamlar ortasahadan vururen hepimiz eyvah diyoduk yaa düşün...kalede taffarel varken karşıkarşıya kalsa bile zerre endişe yoktu.biliyodumki taffarel kurtarır:))

• galatasaray - fenerbahçe maçına gitmiştim süper kupa kadıköydeki 0-0 bitmişti olaylar felan cıktıda biz 5 dakika önceden cıkmıştık statdan

0|0
    0|0
  • futbol neden bana çok saçma geliyor çözemiyorum kocaelide ismetpaşa stadına gitmiştim başka gitmedim :D ondada maç izlemek için değildi yani :D

0|0
    0|0
  • kasımpaşa en son gittim maç. skor ise 2-1 di.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım Olimpiyat stadında maç seyretmeyi sevmiyorum o yüzden bu sezon hiç gitmedim . Geçen sene en son hangi maça gittiğimi hatırlayamadım :D

0|0
    0|0
  • Kombinem var Gs Kayseri maçına gitmiştim 0-1 yenilmiştik fener Derbisinde kiraladım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...