Bu sorumun cevabını çok merak ediyorum lütfen toplanın beyler :)

gecen gün otobüste ayakta gidiyordum.. yanımda yakışıklı biri vardı.. bir kaç kere gözgöze geldik bir heyecanlandım.. sonra araba doldukca yaklaşmak zorunda kaldık.. arada baktığını farkettm ama sürekli telle meşguldu sonra iki kişi inince oraya oturdu bende yanına oturdum ama çok kasıldı.. sanki rahatsız oldu heykel gibi

sonra mesaj yazdı arkadaşına gözüm ilişti kız yanıma oturdu kanka kendimi kasmaktan bacağım koptu diye bide bunu benim okuyabileceğim şekilde tutuyordu teli.. aslında tanışmayı çok istedim ama mesajı görünce bende kasıldım gerildim saçlarımda uzun rüzgar geliyor karşı camdan yüzüne yüzüne uçtu :D ama neden böyle yaptı ? rahatsız mı olmuş sizce ? aklıma takıldı ya

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yanına kız oturdu diye insan kasılır mı la ?

0|0
    0|0
    • kasıldı ya öyle yazmış bacağı bacağıma deydi hemen toparlandı :( ühü

• yok nan 24 falan vardı

• Bilim adamlarınca incelenmeli.

Erkekler Ne Diyor 2

• yanı kız oturdu diye kasılan adam elini tutarsan... iyi insandır severdik erken göçtü...

0|0
    0|0
    • sence neden kasıldı hoşlanmadı mı benden rahatsız mı oldu ?

• ne seksy bir gobek o oyle

• göbeğim yakışıklıdır.

• bilmiyorum şimdi kasılarak yazdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• otobüs aşkı başkadır :D o bakar sen bakarsın, o bakar sen bakarsın, o iner sen başkasına bakarsın :'(

0|0
    0|0
    • eheh :D aynen ya başkasına bakmadım da ellerimiz deydi bir an aynı anda çekip bakıştık ama çok etkilendm ilk defaa :)

Yükleniyor...