Yıldırım demirören meloya ceza vermem banane ünal aysal versin cezayı demiş olayı kapatmış melo ceza almalımı?

melo neden ceza alamayacak cezasız bırakılmamalı selçukta ceza almalı sportmenliğe aykırı davrandı

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Melonun harketi takımdan uzaklastırılmaksa bu ne oluyor

link

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• o zaman emre volkan caner gibi admalar sezonluk ceza almalı melo neden ceza alsınki dil cıkarmak sucmu feneri her zaman yaptıgını biz yaptık size

1|4
    1|0
  • bunlar saha da kazanamayan Fenerbahçeli yorumları.

yıldırım Demirören gibi bir gerizekalı pascalın yaptığıyla melonun yaptığını bir tutuyor. ulan şerefsiz pascal milyonların karşısında 31 çekti. senin elini ayağını ayarını...

melonun yaptığına doğru demiyorum ama daha öncesine gidip emrenin kadıköyde meloya yaptıklarına bakmak lazım.

0|0
    0|0
  • Melo ceza alacak

0|1
    0|2
  • derbilerde topla oynama sanırsam en fazla 15 dk

bunu konuşssak?

75 dk kavga -dövüş!

oyun la bu!güreş mi?

0|0
    0|0
  • Meireless hakeme tükürsün hareket çeksin ceza yok

Emre ırkçılık yapsin, her maç provoke etsin ceza yok

Volkan taraftarı evinden aldirsin ceza yok

Meloya var diyorsun

Melonun sırtındaki fenerbahçe forması olsaydı federasyonun anahtarınıda verecekmiydiniz?

0|1
    0|0
  • 15 senedir kadıköyde gördüğümüz muameleyi yaptık, hemen zırlamaya başladınız..

kimse kusura bakmasın o gece kişinin anlayacağı şekilde

çivi çiviyi sökmüştür.

0|2
    0|0
  • Dünyada spora aykırı olmayan ne var insanlar birbirlerini katlediyor buna sesiniz çıkmıyor bitane futbolcu sportmenliğe aykırı davrandı diye bıdı bıdı konuşuyorsunuz sizi lanet olasıca fanatikler

0|1
    0|0
  • emreye yapılan her şey mübahtır benim gözümde

0|2
    0|1
  • Meloya ceza veremezler o sıkar biraz hem hadi diyelim başkana bir cesaret geldi ceza verdi sempatik dansı nasıl izlicek gs taraftarı ve ünal aysal :D

0|1
    0|0
  • meloyu anladıkta selçuk ne cezası alacak ne yapmış

0|2
    0|0
  • karaktersiz köpek o ya nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • yıldırım gitsin kendine ceza versin :)

0|2
    0|0
  • hayır tabiki neden ceza alsın yıllarca kadıköyde çirkefçe oynayan emreye haddini bildirdi.tebrik etmek lazım meloyu.

0|0
    0|0
  • melo ceza alacaksa emre volkan ülkeyi terketsin.çünkü emre ile volkan yıllardır yapıyor

0|2
    1|0
    • Ben de tam bunun gibi bir şey yazacaktım.Sen zaten yazmışsın kardeşim.Katılıyorum sana sonuna kadar.

• Şampiyon FB

1|0
    0|1
  • melo nun yaptığı resmen pitbulluktu almalı zaten alıcakta meirelese sabriye yaptı hareketten 4 maç ceza verildi şimdi meloya iki kez hareket yapmaktan hem köpek oldunu kabul etmesi hemde volkana el işareti yapmasından dolayı en az 8 maç ceza vermeliler he bu arada kiralık köpek aranıyor.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Almamalı bence

1|3
    1|0
  • Ona bakarsan fener kume dusmeli ama halen ligdeler, hos Avrupadan men edildiler gerci.

1|1
    1|0
  • bu nasıl anlayış geber

0|1
    0|0
  • hadi meloyu anladık selçuk'un nesi battı size bu kadar rahatsız oldunuz

1|1
    1|1
  • meloyu futboldan men etmeli

0|0
    3|2
Yükleniyor...