Bugün bu saate kadar naptınız ??????????

Bugün bu saate kadar naptınız ? ...dfdwqaawfutfghgkjhldsfas

0|0
14|21

En İyi Erkek Görüşü

• sabah bir kalktım saat 9.16 geç kalmışım hemen saçlarımı yıkadım kuruttum saat 9.24 birşeyler atıştırdım hop kıyafet olan çantamı aldım çıktım evden otobüse koştum kaçtı bekledim bir 5 dk yenisi geldi işe koşa koş geçtim iyikide tek çalışıyorum o ofiste dediğim tek an bu oluyorsabah açtım kimse gelmedi dizi izledim öğlen yemeğimi yedim sonra bankaya gittim para yatırdım şirketin hesabına sonra geldim patron geldi bir kaç yere gönderdi geri geldim sonra ks ye girdim :D bu soruyu gördüm yazdım yolladım :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 14

• Sabah 07:00-12:00 dershane. Çıkışta arkadaşlarla yemek yedik, sonra başka bir cafeye gittik onlar sigara içtiler, ben kuru pasta yedim. Oradan guitar hero oynamaya gittik:D Sonra günlük güneşlik olan hava bir anda hayvan gibi dolu yağışına dönüştü. Islandık dolu tanelerinden kafamız yarıldı, eve gelmek için arabaya bindim hava günlük güneşlik oldu :( Ders çalıştım veeee şuanda ks'deyim sfjkgds

1|0
    0|0
  • çilekli pasta yaptım sogumaya bırakım çok süper oldu nasıl yicem onu bu kadar güzelken bilemiyorum...

1|0
    0|0
  • Öğlen dışarıda birtakım işlerim vardı, onları hallettim. Allah'tan hemen halloldu işler. Sonra bir cafeye oturup kendime waffle ısmarladım. Şimdi eve gidiyorum.

1|0
    0|0
  • çok sey yaptım aslında evdeki koltukların yerini değiştirdim sildim süpürdüm sonra yatak odasını değiştirdim orayıda süpürdüm sildim camları sildim camasır astım oğlumu yedirdim uyuttum yemek yaptım şimdide nette takılıyorum öyle :))

1|0
    0|0
  • boş boş oturdum öyle

1|0
    0|0
  • Sabah 6 buçukta kalkınca gün bitmiyormuş bunu anladım mesela.

1|0
    0|0
  • ofiste calistim :(

1|0
    0|0
  • Uyudum.

1|0
    0|1
  • yürüdüm yüzdüm okul hala okuldayım eskizlerle boğuşuyorum

1|0
    0|0
  • Okuldan geldim 1.5 saat önce, duş aldım falan. Bugün erken biten günüm.

1|0
    0|0
  • klavyenin tuşlarını eskittim ben QWe.r:QEQ:E

1|0
    0|0
  • Kahvaltı, temizlik.

Duş aldım nişanlımı bekliyorum.

1|0
    0|0
  • mal mal oturdum.

1|0
    0|0