Bayanlar size daha önce ki erkek arkadaşınızın tam tersi davranan bir adamı niye yok sayarsınız

ben bundan bir kaç ay önce biriyle tanıştım aklımda bile yoktu onunla birlikde olmak farkına bile varmamıştım birazda onun çabasıyla konuşmalarımız başladı günlerce birbirimizle sabahlara kadar konuştuk herşeyimizi paylaştık ben onun geçmişde yaşadıklarını bile sorun etmedim zamanla sevdim aşık oldum onun da sevgisine inandım fakat sonra eski erkek arkadaşı araya girdi kıza tehditler hakaretler vs ben yanında oldugumu ve sıkıntı omadıgını söyledim ama korkudan ayrıldı beni heryerden sildi engelledi vs geçenlerde ona bunu yapan herifi face eklemiş bir arkadaşım söyledi sizce yanlışmı yaptım bende mi kötü davranmalıydım kızlar kendilerini seveni koruyanı degilde böyle şerefsizlere mi deger verir hep

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• her erkek nasıl aynı değilse, her kızda aynı değil. yani insanları belli kalıplara sokmak saçma. sana öylesi denk gelmiş. insanlara temkinli yaklaşmakta fayda var. bayanlar kibar, seven, koruyan, güven veren bekler genelde ama bazı insanlarda böyle maço, değer vermeyen insanları ister. zevk meselesi. kötü olmuş senin için ama fazla takılma.

0|0
    0|0
    • yani söyle söyleyim yanlış anlaşılmasın bende sertimdir ama sevdigime karşı anlayışlı olmaya çalışırım

• kendi yoluna devam et. inşallah herşey güzel olur senin için

• yani ben yolumdayım yoluma çıkmasınlar tekrar yeter :)

Kızlar Ne Diyor 2

• böyle verdiğin değeri haketmeyen insan için üzülüyorsun ya da ben üzülüyorum ya ona yanıyorum

0|0
    0|0
    • zaten verdigin degere kıymete karşılık yaşadıklarına üzülüyor insan bazen kendimi degiştirmek istiyorum ama ben hep vicdanımla hareket ettim yapamıyorum

• bende eski sevglmle barşcagm zaman beni tehdit etmişti falan saçmı çekmişti hatta o sıra konuştgm çıkcaktk tam hoşlanmştm çocugu sildm engelledm hattmı bile değiştrdm snra sevglmle ayrıldgmzda çocukla tekrar iletşme geçtm kızlara guvenme pek:)=

0|0
    0|0
    • valla o onu mallıgı beni dinlese kılına bile dokumazdı kimse o engellemeleri silmeleri bana yapacagına herife yapsa zaten bir halt olmazdı herifdeg*tolsa karşıma çıkardı benim yerim belli yurdum belli öyle uzakdan havlamak la olmuyor o işler artık kusura bakmasında kölem olsa umrumda olmaz güvenmiyordum zaten belki dedim ama ne kadar haklı oldugumu gösterdi :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben de aynen böyle silinip engellendim, birileri ısrarla arıyormuş benim telefonumu açmadığında işi vardır geri döner derken gizli numaralardan arayanlar değerli olmuş. Ben şehrimi değiştirecekken yanıma gel diyenin yanına gitti beni de her yerden sildi. Maalesef böylelerine değer veriyor bazı kızlar. Ama ben değer gören olmak için kendimi değiştirmeyeceğim.

0|0
    0|0
    • aynen kardeş eskiden erkekler bunu yapardı şimdi neslimiz azaldı ama kıymet bilen yok ne diyeceksin yani o degil de kendimi bilmesem kötü olduguma ben inanacem ya o kadar saçma sapan yaşananalr benim düşünmem korumam kollamam boğmuş sakin bıraksam beni de eklermiş haspam geri ulan bok eklersin korkundan yapıyon ne yapıyorsan barışmamış kafamda kuruyormuşum istersen barış hatta barış ki o herif sana her dokundugunda beni hatırlasın dedim artık o kadar çileden çıkmıştım çünkü

• günaydın kardeşim.ama benden önce uyanmıştın ben 34 yaşındayım işi uyanalı daha 3 yıl anca oldu.inan isabetli bir tahlil bu.

0|0
    0|0
    • usta mevzu uyanmak degil bende birşeyleri biliyorum tahmin ediyorum ama diyorum belki bu sefer ben yanılırım diyorum sadece yanıltmıyorlar sağolsunlar

• boşveeer allah rahatlık versin kardeşim.

• eyvallah usta sanada sağolasın

• Ne kadarda benzer yaşadıklarımız.

0|0
    0|0
    • anlat kardeş işte rahatlamak için buradayız

• Toparlanırsın ondan haber almamaya gayret et yeter, sonrası az boşluk hafif uykusuzluk derken düzelip gidiyosun. Kalan sadece güven eksikliği oluyor ama bence olsun bir köşede dursun artık hatta küpe takacam kulağıma sürekli hatırlamak için.

• aylardır uyuuyorum zaten artık o safhalar bende normal oldu küpe konusu oda var gene olmuyor :)

• dostum aynı şeyleri yaşıyoruz ya

0|0
    0|0
    • vefasız karaktersiz çok insan var ya bir bana denk gelmiyor işte iyiye göre kötü revaşta

• deveye diken insanı... yararmış... senin benim gibiler yapamıyor işte .. bundan kaybediyoruz. dimi...

• valla sana şunu söyleyi mi o bile degil s ken de bir boka yaranmaz alem yollu olmuş

Yükleniyor...