Vücuttaki yağ oranı spor yaparak mı azalır

vücuttaki yağ oranı spor yaparak mı azalır yani yediklerine dikkat ettigin zaman azalmıyor mu benim göbegim var ama kilom boyuma göre normal hatta ideal kilomdan biraz daha az

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Vücudda ki yağ oranı tamamen yediğin besinlerden kaynaklanmakta. Spor sorusuna gelınce de Spor dedıgımız olayı insanlarımız bilmedikleri için kafalarına göre yorumlamaktalar ya da dkkat çekmeye çalışmakta insanları da bilinçsizce yönlendirmekteler.

- Sporu ya tam yapacaksınız ya da hiç. Yani düzensiz spor vücudun ters tepkiler vermesine yol açabilir. Egzersiz yapmadan mekik çekemezsiniz, mekik yapmadan germe hareketlerini yapamazsınız gibi.. yani her yapacagınız farklı işlem diğer yöntemler ile tamamen bağlantılıdır. Mekik en fazla karın kaslarına yardım eder. Ağırlık kaldırmak omuz ve gögus kaslarına, şınav kollara ve ayaklara vs. vs. bunların hepsini buradan yazamam tabiki. Ama sırf kilo verme hayali ile sağlıgınızı tehlıkeye atmanında bbir anlamı yok. Spor ğretmenlerıne basvurun ve unutmayın Dürüst ve size sadık erkek arıyorsanız bayanlar, bu düşüncedeki erkekler vucud guzellıgını asla ön plana atmazlar ve dolgun kadınlardan hoslanırlar. Göreselliğinizden beklenti içerisinde olanlar da emın olun farklı amaclar pesındedır sızı sevse bıle amacı ve kafası sadece bır noktada bırlesır.. Kilolu veya balık etlı dolgun bayanlar herzaman Sadık ve durustlerdır bunu da unutmayın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Diyette çok önemli

0|0
    0|0
  • Spor yapıp yağ taktıktan sonra eve gelip o yağı geri alırsan olmaz. İkisini birlikte yürütmen lazım. Sporunu yapacaksın, muftakta dikkatli olacaksın, bu sorun bu şekilde düzelir. Tabi yapı meselesi. Ben spor yapıyorum hiç yediğime içtiğime dikkat etmiyorum ama vücudun yağ tutmuyor.

0|0
    0|0
  • düzenlei beslenme , spor (hııt zayıflama bı bak istersen baya ıyı kalrorı harcatır) yalnız ekmeği kessen bile faydasını acayıp gorursun ekmeği kesemiyorsan özel olarak satılan kepekli ekmeğe geçebilirsin. :)

0|0
    0|0
  • birazda yediklerinize dikkat edin. sporda gerekli

0|0
    0|0
  • kalçan küçük ya da baldırın hafif olabilir ondan dolayı ideal kilo değişir. göbek varsa eğer biraz karın kası çalış (tabi kas görünmeyecek şekilde :D) karnın daha sıkı olur

0|0
    0|0
  • herhaldeeeee

0|0
    0|0
  • spor yaparak ve yediklerine dikkat ederek azalır. zayıf olabilirsin ama yağ olabilir 2sine birden dikkat etmek lazım

0|0
    0|0
  • Aynen kanka spor yaptıkça yağ azalır kaslar belirginleşir daha çekici bir hal alırsın yani temennim o ama sende nasıl bir reaksiyon gösterir bilemeyiz :D

0|0
    0|0
  • Demekki yağ oranın fazla kardiyo yapmalısın kas oraninida arttirman gerek

0|0
    0|0
  • kesinlikle spor yapmalısın az yiyerek çok az işe yarıyor sıkılaşması lazım göbeğin

0|0
    0|0
  • diyet spor ve bol bol su.

0|0
    0|0
  • yağ oranı nerende fazla ise oraya uygun spor yapmalısın.

0|0
    0|0
  • Spor yapıp derliyecen...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Düzenli beslenme ve spor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...