Gece gördüğüm anlamsız rüyalarla başım dertte

Aslında başım dertte demek biraz fazla abartı olabilir. Sanırım hamileliğin de etkisiyle (ki annem normal olduğunu söylüyor) uyku düzenimde tuhaflıklar oluşmaya başladı. Ya tam uyuyamıyorum ya sürekli uyanıyorum ya da anlamsız rüyalar görmeye başlıyorum.

Örneğin bu gece rüyamda siteden sevilen arkadaşımız Nonethelessh'in bana rüya görmeyi bile beceremediğimi söylediğini gördüm. Dün de robotumsu uzaylımsı yaratıklardan kaçmaya çalıştığımı.. Varın gerisini siz düşünün.

Neyse soruma gelirsek; gördüğünüz rüyaları hatırlar mısınız? Genelde nasıl rüyalar görürsünüz?

Not: İstediğiniz sorudan başlayabilirsiniz arkadaşlar.

Gizli çekinme gel sende anlat rüyanı.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• sorma sorma eşim 8 aylık hamile son 5 aydır her gece rüyasında başka bir hatunla keyif yapıyorum. Ohooo harem kurmuşum haberim yok :))

0|0
    0|0
    • Ahaha o da fena yapmış stres heralde :D

• bilemiyorum her sabah bir surat. Noluyor diyorum seni başkasıyla gördüm hayır paranoya yaptı bir gece uyanıp gırtlağımı sıkıverecek diye korkuyorum :))

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok karmaşık rüyalar görürüm,bir gecede 5 6 rüya gördüğüm olmuştur herhalde.. Bazıları bilim kurgu sahnelerinden farksız oluyor..

0|0
    0|0
  • Yatmazdan önce Nas Felak ve İhlas Surelerini okursaniz ..

bu rüyalardan kurtulursunuz..

1|0
    0|0
  • Rüyalarımı kontrol edebiliyorum yatmadan önce genelde bilim kurgu filmi izlersem rüyamda filmin içinde olabiliyorum istem dışı olmuyor sadece odaklanmakla alakalı sende çok fazla takılıyorsun bu sitede o yüzden etkisi altına kalmışsın ara ver biraz cardio falan yap :)

0|0
    0|0
  • bu rüyalar ne ya çizgi film gibi rüyalar buna başım dertte diyorsan benim gördüklerimi görseydin delirirdin herhalde :)

0|0
    0|0
  • Neler neler görüyoruz ve uyguluyoruz.

0|0
    0|0
  • İki gece önce link 'teki gibi aduket yaptığım her şeyi yerle bir ediyordum. Aksiyon rüyalarını severim, keşke hep böyle görsem.

0|0
    0|0
  • hormonal dalgalanmalar yüzünden olur böyle...

benim rüyalar bol action:)) olaylar olaylar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hamileliğin etkisiyle büyük ihtimal ablam da böyle çünkü :D

Benim gördüğüm rüyalardan güzel senaryo çıkar..

Rüyanın giriş gelişme ve sonucunda farklı duygulara sahibimdir, girişinde mutluysam gelişmesinde ağlarım sonucunda da korkarak bağırarak uyanırım. :D

Geleceğe yönelik gördüğüm rüyalar oluyor... Bazen sevmiyorum , kötü olaylar çıktığı için...

Aslında eskiden hep çıkardı rüyalarım da neyse...

Bazen güzel bazen acı bazen de korkunç rüyalar görebiliyorum. Genelleme yapamam hepsi eşit çıkar. Çoğu kere de saçmadır.

0|0
    0|0
  • Bir kere rüyada None görmek hayra alamet değildir...

Ben hatırlarım hatta sabah ilk işim onları ufak bir deftere yazmak oluyor...

Hamile iken evet bu tarz şeyler olabilir.. Hormonlar, vücut yapısındaki değişim, duygusal değişim vs. insanı etkiliyor haliyle...

Ben görün rüyanızda ama size kızmayayım bu sefer...

0|0
    0|0
    • Bence de kızmayın rüyamın içinde rüya görmeyi beceremediğim için azar yiyorum yoksa :D Hiç not almam ancak güzel bir fikirmiş aslında. Zaman geçtikçe onları okumak tuhaf bir duygu olmalı.

• Ve okudukça hatırlamak da ayrı güzel oluyor... Rüya Günlüğü çok değişik bir şey...

• Rüyalarımı hatırlarım

0|0
    0|0
  • Benim anlamadigim su ...diyelim 6 da kalktim saate baktim yattim.7 de kalkana kadar bir saatte dunyayi kurtasmisligim var.ruyalar bu kadar hizli mi olur ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...