Kızlar babet gıymesın ugg gıymesın şunu giymesın ne gıyelım cıplak ayaklamı dolasalım

Ya ne tuhafsınız yaz gelıyor babet sevmıyormussunuz ne yapalım ne gıyelım cıplak ayaklamı cıkalım dısarı kızlarda babetı begenmıyormusunuz :)

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Giymesinler desekte sanki dinliyorsunuz :)

0|0
    0|0
    • e ne gıyelım söyle bakalım

• IYIDE HERSEEYIN ALTINA SPOR AYAKKABI OLURMU SENCE ?

• Çoğunlukla olur,yeni moda ayakkabılar çıktı vans supra falan baya popüler.. Babet giyeceğine ondan giy

Erkekler Ne Diyor 9

• yaw sorma ,yaz geliyor , o güzel sivri burunlu topuklu ,ve illaki ince çorapla kombine edilmiş kapalı ayakkabılar gidiyor ,yazı o yüzden sevmiyorum ,kadına kadınsı görüntü verir gerçekten ince bilek ve topuklu ayakkabılar ,:)) tüm fetişler peşimden gelsin

0|0
    0|0
  • Yazın sıcağında sandalet daha iyi ve dolgu topuk olurda kışın fark etmez

0|0
    0|0
  • babet giyin :)

0|0
    0|0
  • babetler sizlere çok yakışıyor .modeller güzel ve hoş .renkli desenli modeller çok güzeldir .

0|0
    0|0
  • ug nedir ya hadi babet neyse sahi babetle ayağınız acımıyormu ?

0|0
    0|0
  • mıllete gore onu gıy bunu gıymı yapıcaksınız ne sevıyosan gıy ıstersen gıyme cıplak aya gıt bosver mılletı

0|0
    0|0
  • topuklu giyin

0|0
    0|0
  • babet giyeceğinize çıplak ayakla gezin çok daha çekici olacağına eminim yeterki giymeyin babet :)

0|0
    0|0
  • babet severim ben ne var ki onda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkeklere göre mi yaşıyorsun ?

Giyme, dinleme.

0|0
    0|0
  • neyle rahat edeceksem onu kullanırım ha ugg'u hediye verseler giymem ayı postunu ayağa dolamış gibi :)

1|0
    0|0
  • :D abi babetin içine çorap giyme nolur :D

0|0
    1|0
  • Ben çok seviyorum :) link

0|1
    0|0
  • ben kimseye bakmam ne hoşuma gidiyosa onu giyerim. babet giyemiyorum o ayrı ::)

0|0
    0|0
  • ne bakıyosun erkeklere ya:)giy gıtsın:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...