Kapat

Kızlar babet gıymesın ugg gıymesın şunu giymesın ne gıyelım cıplak ayaklamı dolasalım

Ya ne tuhafsınız yaz gelıyor babet sevmıyormussunuz ne yapalım ne gıyelım cıplak ayaklamı cıkalım dısarı kızlarda babetı begenmıyormusunuz :)

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Giymesinler desekte sanki dinliyorsunuz :)

0|0
    0|0
    • e ne gıyelım söyle bakalım

• IYIDE HERSEEYIN ALTINA SPOR AYAKKABI OLURMU SENCE ?

• Çoğunlukla olur,yeni moda ayakkabılar çıktı vans supra falan baya popüler.. Babet giyeceğine ondan giy

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• yaw sorma ,yaz geliyor , o güzel sivri burunlu topuklu ,ve illaki ince çorapla kombine edilmiş kapalı ayakkabılar gidiyor ,yazı o yüzden sevmiyorum ,kadına kadınsı görüntü verir gerçekten ince bilek ve topuklu ayakkabılar ,:)) tüm fetişler peşimden gelsin

0|0
    0|0
  • Yazın sıcağında sandalet daha iyi ve dolgu topuk olurda kışın fark etmez

0|0
    0|0
  • babet giyin :)

0|0
    0|0
  • babetler sizlere çok yakışıyor .modeller güzel ve hoş .renkli desenli modeller çok güzeldir .

0|0
    0|0
  • ug nedir ya hadi babet neyse sahi babetle ayağınız acımıyormu ?

0|0
    0|0
  • mıllete gore onu gıy bunu gıymı yapıcaksınız ne sevıyosan gıy ıstersen gıyme cıplak aya gıt bosver mılletı

0|0
    0|0
  • topuklu giyin

0|0
    0|0
  • babet giyeceğinize çıplak ayakla gezin çok daha çekici olacağına eminim yeterki giymeyin babet :)

0|0
    0|0
  • babet severim ben ne var ki onda

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkeklere göre mi yaşıyorsun ?

Giyme, dinleme.

0|0
    0|0
  • neyle rahat edeceksem onu kullanırım ha ugg'u hediye verseler giymem ayı postunu ayağa dolamış gibi :)

1|0
    0|0
  • :D abi babetin içine çorap giyme nolur :D

0|0
    1|0
  • Ben çok seviyorum :) link

0|1
    0|0
  • ben kimseye bakmam ne hoşuma gidiyosa onu giyerim. babet giyemiyorum o ayrı ::)

0|0
    0|0
  • ne bakıyosun erkeklere ya:)giy gıtsın:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...